Ar galima vasarines padangas naudoti viso sezono metu?

Vasarinės padangosVasarinės padangos yra saugios, tačiau jos pritaikytos šiltam orui, sausam keliui arba drėgnam, esant oro temperatūrai bent +7 laipsniams. Todėl šios padangos tinka tik esant šiltam pavasariui, vasarai bei rudens pradžiai bei viduriui. Atšalus orams, privaloma atsisakyti vasarinių padangų ir įsigyti žiemines padangas. Nors vasarinės padangos ir turi labai daug privalumų, žiemą jos visiškai netinka. Jos nėra dygliuotos, nėra atsparios šalčiui, nėra prisitaikiusios prie slidaus kelio. Visas šias savybes turi žieminės padangos, todėl rinktis reikėtų būtent jas. Tačiau vasarinėmis padangomis galima džiaugtis didžiąją metų dalį. Jos yra itin saugios, komfortiškos, todėl yra puikiai tinkamos tiek pavasariui, tiek vasarai, tiek rudeniui. Visgi, žiemą reikėtų netaupyti pinigų ir įsigyti žiemines padangas. Tai svarbu ne tik norint apsaugoti padangas, bet ir Jūsų saugumą bei aplinkinių.

Padangų išmatavimai

Prekybos centruose yra didžius padangų pasirinkimas. Įvairios kainos, gamintojai, išmatavimai, rūšys. Pirmą kartą perkant išsirinkti turėtų būti labai sunku. Prieš perkant padangas yra labai svarbu konsultuotis su šios srities profesionalais. To nepadarius, galite įsigyti netinkamas padangas. Daugelis vairuotojų važiuoja su netinkamomis padangomis. Padangas reikia rinktis ne tik pagal gamintoją, kainą, bet ir pagal Jūsų automobilį. Tiesą pasakius, tai turėtų būti svarbiausias dalykas renkantis automobilį. Išsirinkus padangas netinkančius Jūsų automobiliui, kelionės gali būti ne tokios komfortiškos, taip pat padangos gali susidėvėti daug greičiau. Renkantis padangas yra labai svarbu atsižvelgti į daugelį kitų dalykų, nes daug kas lemia jų galiojimo laiką. Juk niekas nenori keisti padangas kas porą metų, norint, jog jos išsilaikytų kuo ilgiau, turite jas kaip įmanoma atidžiau rinktis.

Pigiausia – nebūtinai geriausia

Vasarinės padangos bei žieminės padangos yra būtinos, norint saugiai vairuoti. Perkant dvi rūšis padangų tai gali kainuoti nemažai, turint omenyje, jog kiekvienam automobiliui reikia keturių padangų. Taigi, iš viso aštuonias padangas įsigyti gali kainuoti tikrai nemažai. Turbūt neretas žmogus gali bandyti sutaupyti. Juk perkant automobilį yra išleidžiama daug pinigų, jeigu dar ir padangas papildomai reikia pirkti, nesinori išleisti dar daug pinigų. Tokiu atveju, gali būti pasirinktos pačios pigiausios padangos internetu. Tačiau toks pasirinkimas gali Jums ne tik nepadėti sutaupyti, tačiau ir priversti išleisti dar daugiau pinigų. Perkant pigias padangas yra daug šansų, jog perkate nekokybiškas, nežinomų ir nepatikimų gamintojų padangas. Tai gali ne tik kelti pavojų Jūsų ir aplinkinių gyvybėms, tačiau ir gali reikšti, jog padangos susidėvės labai greitai ir už trumpo laikotarpio gali tekti vėl pirkti naujas padangas. Taigi, prieš perkant, geriausia gerai pasidomėti gamintojais, kokybe ir nepirkti padangų tik atsižvelgiant į kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *