Atvejai, kuomet plaukų priauginimas pakeis situaciją kardinaliai

Priauginti plaukaiGalima sakyti, kad plauku priauginimas yra dviejų rūšių. Vienu atveju – tai prie esamų plaukų pritvirtinamos plaukų sruogos, sudarančios ilgesnių plaukų vaizdą. Kitu atveju – tai peruko tipo plaukų priauginimas, kuomet specialiai individualiai priaugintas perukas skirtas asmeniniam naudojimui. Kada plaukų priauginimas yra reikalingas ir pageidaujamas ir, kam jo reikia?

Artistams

Kam labiau reikalingas ypatingas įvaizdis ir grožis, jeigu ne įvairiems artistams? Jiems bus gal reikalingas ir plauku priauginimas, ir stilisto paslaugos, ir makiažas, ir kostiumai. Priklauso nuo to, kokios srities tai artistai ir ką jie turės daryti. Aktoriams tenka įsikūnyti į įvairiausius personažus. Taigi, gali tekti tapti ir karaliumi, ir vargšu, ir vienu, ir kitu. Ir visa tai yra svarbus dalykas, kuomet norisi atrodyti gerai. Arba, kuomet režisierius tą liepia. Jeigu yra filmuojama juosta, gali tekti plaukus priauginti ilgalaikiu būdu. Nors daugeliu atvejų yra priauginamo pagalba sukuriami specialūs perukai, ypač, kuomet vaidinama teatre. Manekenėms, modeliams fotosesijose taip pat reikia plaukų priauginimo paslaugų.

Prieš vestuves ar kitą šventę

Ne viena nuotaka pasirenka, kad būtent plauku priauginimas ypatingosios dienos metu būtų jos pagrindinis akcentas. Ne tona makiažo ar prabangi suknelė, o ilgos gražios kasos. Paprastai priauginimas daromas likus kelioms dienoms iki vestuvių, kad priauginimo kokybė šventės dieną vis dar išliktų 100 proc. puiki. Vėliau priauginimas nedaromas, nepaliekama tai paskutinei dienai ar akimirkai, nes visi puikiai suprantame, kad nuotakai tai galbūt nelabai patiktų. Apskritai mėgstančios puoštis damos plaukus priaugina ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, kuomet eina į svarbių draugų ar giminių vestuves. Arba, kuomet tenka eiti į kažkokią kitą šventę, gal Kalėdų vakarėlį, o gal vesti kokį renginį ar jame viešumoje dalyvauti.

Plinkantiems vyrams

Dar plaukų priauginimas peruko principu padeda vyrams išgyventi tą etapą, kuomet jie nuplinka dar jaunystėje. Deja, plikimas yra nemalonus procesas, kai kuriuos vyrukus pasilinkintis jiems dar nesulaukus 19. Todėl nemažai vyrų ieško būdų, kaip šį procesą užmaskuoti.

Po chemoterapijos

Tas pats priauginimo principas su peruko pagalba pasitarnauja ir žmonėms, kurie plaukų netenka chemoterapijos metu. Tuomet savo prastą sveikatą irgi galima maskuoti būtent su peruku. Gal su juo gausite netgi kur kas gražesnius plaukus negu tuos, kurie buvo iki jiems nuslenkant. Tad galėsite atrodyti puikiai, o juk graži išvaizda mus taip pat skatina sveikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *