Gėlės vestuvėms: kur ir kodėl prireiks

MemelisApsilankę https://memeliogeles.lt pamatysite, kad gėlių pasirinkimas jūsų šventėms yra didelis. Kaip išsirinkti? Renkantis gėles vestuvėms, pirmiausia siūloma jas skirstyti į kategorijas ir pagal jas rinktis tuos žiedus, kurie papuoš jūsų šventę.

Kupolai ar puokštėms stalams papuošti

Sunku pasakyti, kas svarbiau – nuotakos puokštės, ar gėlių stalams parūpinimas. Norinčioms nestandartinio ir labai estetiško sprendimo stalams papuošti, puikiai tiks miegancios rozes. Tai tam tikra ilgai išsilaikančių rožių sistema po skaidriu kupolu. Tai gražiai atrodo ant stalų, taip pat ir puošiant erdvė. Tai įdomu, nes galima palaikyti naujove – juk kažin, ar daug kur matėte tokių gėlių. Taip apsaugosite gėles nuo netyčinio jų nuvertimo ar kito poveikio. Juk ant šventinio stalo bus pridėta visokių skanėstų ir vyks nuolatinis žmonių judėjimas. Tuomet nenorėsite, kad šventę sudrumstų nesėkmės, jeigu kas nors netyčia nuvers puokštę. O štai rožės po kupolu, kitaip tariant – miegančios rožės – išliks apsaugotos nuo bet kokių smūgių ar netikėtumų.

Nuotakos puokštė

Galbūt kaip vestuvių akcentas iš gėlių pusės svarbiausia bus nuotakos puokštė, nors sudėtingiau bus pasirūpinti gėlėmis, skirtomis dekorui ar barstymui. Nuotakos puokštę išsirinkti ir gauti lengviau. Pagrindinis kriterijus – kad gėlės ilgai išsilaikytų nenuvytusios. Nuo senų laikų nuotakos yra puošiamos gėlėmis ir tai siejama su vaisingumu – tikėjimu, kad nuotaka bus vaisinga ir susilauks vaikų. Nuotakos puokštę galima rinktis atsižvelgiant į tai, kad būtų patogu ją neštis, kad būtų gražu ir derėtų prie bendro stiliaus, kad nuotaka jaustųsi patenkinta, kad neteptų drabužių, per daug neužgožtų drabužių ir pan.

Gėlių vainikas

Kai kurios nuotakos nenori puokštės, tuomet renkasi pasipuošimą gėlėmis kitais būdais, pavyzdžiui, pasirenkamas nuotakos vainikas ant galvos. Jis, žinoma, taip pat būna surinktas iš ilgai išsilaikančių ir gražių gėlių. Tai suteikia ir savotišką stilių. Tačiau gėlių vainiką reikėtų užsisakyti iš floristų, nes jį gerą ir kokybišką pagaminti tikrai sunkiau nei pačiai nusiskinti iš darželio gėlę vietoje puokštės. Galima užsakyti iš Memelio gėlių ar kitur.

Gėlės barstymui

Dar viena gėlių kategorija, kurią tenka panaudoti per vestuves – tai gėlės ir žiedlapiai barstymui. Galima rinktis norimų spalvų žiedlapius arba labai smulkias gėlytes. Jos paprastai yra dozuojamos į tam tikrus maišelius, padalijamos žmonėms, ir šie vėliau mėto žiedlapius, porai išeinant iš bažnyčios ar santuokų rūmų. Taip pat reikalingos gėlės šventės erdvėje, bažnyčioje, automobiliams puošti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *