Kaip žinoti, ar gesintuvas funkcionalus?

Geras gesintuvas gali padėti susitvarkyti su kritine situacija, kai atrodo, kad nebėra jokios išeities. Štai todėl visuose pastatuose reikia turėti gesintuvus. Ne tik tam, kad galėtumėte būti tikras, jog apžiūrų metu bus reikalinga įranga, tačiau būtent tam, kad atsitikus nelaimei visada žinotumėte ką daryti.

Gesintuvų patikra yra būtina

Tiesa, kartais gesintuvai daugelį metų stovi nenaudojami ir tada, kai jų prireikia, matyti, kad jie neveikia taip gerai, kaip yra tikimasi. Siekiant to išvengti galima gesintuvų patikra, kurią atlieka specializuotos įmonės. Siūlome pasinaudoti jų paslaugomis ir tuo pačiu pagerinti ne tik savo darbo, tačiau ir gyvenimo kokybę. Juk bet kuriuo atveju saugumo poreikis yra labai didelis ir aktualus kiekviename.

Pirkite patikimose prekybos vietose

Gesintuvų patikra kartais nustebina, kadangi matyti, kad ir visai neseniai pirkta įranga toli gražu yra ne tokia kokybiška, kokios yra tikimasi. Deja, taip nutinka tuomet, kai gesintuvai yra perkami abejotinos kokybės vietose, taip pat dažniausiai gamintojo vardas yra mažai žinomas. Norėdami to išvengti būtinai atsakingai vertinkite tiek gamintojus, tiek prekybos vietas. Jeigu reikia – sumokėsite kiek daugiau, jeigu tik tai garantuos kokybę. Juk patys gesintuvai tikrai nėra brangūs, tad susimokėti – verta.

Garantija – beveik visada

Dažniausiai gesintuvai turi garantiją, kuri suteikia galimybę ja pasinaudoti, jeigu gesintuvai nesuveiks tada, kai reikia. Žinoma, neveikiantys gesintuvai kelia labai didelį pavojų ir dažniausiai ta 20 eurų kompensaciją tikrai nepakelia ūpo. Tačiau pirkdami patikimose prekybos vietose tikrai gausite geros kokybės įrangą, tad garantija dažniausiai net neaktualus kriterijus. Gesintuvai dažniausiai neveikia tik tada, kai jau seniai stovi.

Tinkama vieta

Galiausiai, gesintuvai turi būti konkrečioje, jiems pritaikytoje vietoje. Blogai, kai jie kažkur guli po kojomis, kai yra numesti sandėliuke. Tai ne tik neatitinka reikalavimų, tačiau taip pat ir kelia pavojų visiems, kurie yra biure. O kiekvieno vadovo tikslas yra pasirūpinti, kad jo darbuotojai jaustųsi saugūs ir ramiai galėtų dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *