Idėjos asmeninei fotosesijai

Pasidaryti asmenine fotosesija – puiki mintis daugeliu atvejų, kuomet norisi įsiamžinti save, savo pasiekimus, pokyčius vidinius ir išorinius. Tačiau fotosesija fotosesijai nelygu.Galite jos metu atrodyti vienaip ir kitaip, jaustis geriau ir blogiau. Svarbu, kad būtų parinktas geras, jus suprantantis fotografas, ir kad patys turėtumėte viziją, kaip gi ta fotosesija turėtų atrodyti. Štai keletas idėjų, kaip galėtų atrodyti jūsų asmeninė fotosesija, ir kokių rezultatų jūs dėl to paskui sulauktumėte.

Prašykite to, ką pagal savo braižą siūlo fotografas

Fotosesijų organizavimasPirmiausia, klauskite fotografo, kokia asmenine fotosesija pas jį būtų galima. Kaip jis dirba, kas jam įprasta, gal ką nors norėtų naujo išbandyti, eksperimentuoti? Preliminariai galima orientuotis, kas pavyks, žvelgiant į jo turimus darbų pavyzdžius. Iškart matysite, kaip jis dirba, kaip atrodo tie jo darbai. Tokio, kurio darbai jums nepatinka, nesirinksite. Aišku, jūsų nuotraukos nebus lygiai tokios, kaip kitų žmonių, tačiau braižą jūs matysite iškart.

Fotosesija gamtoje

Viena iš puikių fotosesijos idėjų – tai fotosesija gamtoje. Kam gi tai gali nepatikti? Verta gamtoje atlikti puikią fotosesiją, kuri vėliau jums galėtų būti puikus prisiminimas to laiko, kuomet fotografavotės, o ir to gražaus kraštovaizdžio. Populiaru ir gražu yra kraštovaizdžiai, kuriuose visi mėgsta fotografuotis. Miškas – jame galima padaryti išties magiškų nuotraukų. Pajūryje irgi norisi fotografuotis, nes ten mus apima tam tikra didybė ir tiesiog natūraliai kažkaip norisi tokioje aplinkoje įsiamžinti. Taip pat labai gražūs mūsų laukai, pievos, piliakalniai, upės, ežerai… Visa Lietuvos gamta labai graži, o nuostabiausia, kad ji graži ir tuomet, kai keičiasi metų laikai.

Fotosesija su jus atspindinčiais daiktais

Dar vienas geras dalykas – tai fotosesija su daiktais, kurie kažkaip atspindi jūsų asmenybę. Esate knygų mėgėjas? Gal fotografuositės bibliotekoje ar su mėgstamomis knygomis. Sportuojate? Gal tai bus fotosesija sporto klube su hanteliais? Gal mėgstate kažką konstruoti? Atsuktuvas, priemonės, įrankiai gali jus puošti. Per daiktus galime simboliškai apie save kažką papasakoti nuotraukoje.

Kitos idėjos

Fotosesija naktiniame mieste – tai romantiška tamsiai ir magiškai paryškinta fotosesija. Jeigu esate miesto žmogus, galite tai išbandyti. Tiesa, ne visi fotografai moka gerai fotografuoti tamsoje, todėl jums reikėtų rinktis tokį, kuris tikrai gebėtų daryti savo darbą.

Fotosesija industriniuose fonuose. Ant bėgių, prie senų gamyklų, griuvėsių, nebaigtų statybų – tokia yra miesto panoramos romantika, ir ji irgi gali tapti jūsų fotosesijos fonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *