Ieškantiems išskirtinio telefono: BlackBerry Priv

Ieškantieji išskirtinio išmaniojo telefono, turėtų pastebėti, kad Blackberry Priv kaina dabra yra jau gerokai sumažėjusi (siekia daugiau nei 200 eurų), o išmaniojo prietaiso išskirtinumas likęs tas pats. Kuo ypatingas šis modelis ir kodėl jis turėtų jus sudominti?

Stumdomas korpusas

Blackberry kainos LietuvojeTurbūt pagrindinis skiriamasis šio Blackberry Priv modelio bruožas – tai stumdomas korpusas. Nustūmus viršutinę ekrano dalį, turime tarsi nedidelę sumažintą klaviatūros versiją. Tai itin patogu tiems, kurie negali pakęsti, kai pusę ekrano užima liečiamoji klaviatūra. Taigi, galima matyti didelį vaizdą ir tuo pačiu metu naudotis klaviatūra. Taip pat patogiau žmonėms, kurie išties dažnai naudojasi klaviatūra ir kažką rašo.

Ekonominė klasė

Gal 2015 m. pasirodžius šiam Blackberry Priv modeliui dar ir buvo galima kalbėti apie jo aukštą kainą, tačiau dabar telefonas tikrai lengvai įperkamas. Perkant išsimokėtinai kaina apskritai tampa juokingai mažai. Visgi, šis telefonas priskirtinas ekonominės klasės kokybiškiems telefonams, kurie gali pasiūlyti puikių savybių už palyginus nedidelę kainą. Android sistemoje viskas vyksta greitai ir patogiai.

Puiki kamera

Didžiulis Blackberry Priv privalumas – labai aukštos raiškos, geros kokybės nuotraukos. Kaip žinia, neįmanoma pasakyti, ar kamera gera, pažiūrėjus tik į parametrus. Taip, šio telefono fotokamera turi parametrą 18 MP, o silpnesnė priekinė kamera 2 MP, be to pasižymi itin jautriu spalvų atpažinimu. Ir visgi žinome ir tokių išmaniųjų telefonų, kurie su tokiais ir dar aukštesniais parametrais daro tikrai prastas nuotraukas. O tai, ar kamera gera, ar bloga, prieš perkant įmanoma sužinoti paieškojus internete apžvalgų, atsiliepimų, blogerių informacijos ir netgi nuotraukų įvairiomis sąlygomis pavyzdžių. Būtent čia mes ir matome, kad šios kameros priskiriamos gana gerų kamerų kategorijoms, tad ieškantieji kokybiškų atvaizdų, tikrai gali nebijoti rinktis šį modelį.

Greitis

Turime gana greitą procesorių, Android operacinę sistemą ir 1 GB RAM atminties. Aišku, tai ne pats greičiausias pasirinkimas, tačiau tiems, kas neketina naudoti telefono taip lyg greičiausio kompiuterio ir ant telefono pajungti serverio, pilnai to pakaks. Tikrai smagu naudotis tokiu didoku, patogiu telefonu, turinčiu atskirą išorinę klaviatūrą.

Nepaminėta

Kas dar liko nepaminėta? Kad Blackberry ženklas kaip visuomet pasižymi puikia garso kokybe todėl melomanai galės mėgautis muzika (beje, telpa 32 GB išorinė kortelė). Taip pat ši firma kaip visuomet siūlo ir išskirtinio dizaino telefonus, tad ir šis telefono korpusas tikrai atrodo stilingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *