Kaip atpažinti patikimą kavos staliuką?

Pirkdami naują kavos staliuką ar kitus naujus baldus visi susiduria su tuo pačiu pasirinkimu: ar renkatės ką nors greito, pigaus ir lengvo? Ar kažkas brangesnio, kuris bus patvaresnis? Šiuo metu gali kilti pagunda pasirinkti ką nors nebrangaus, nes galbūt ko nors norėsite kuo greičiau.

Kai kurių tipų baldams gali būti gera idėja pasirinkti nebrangius variantus. Pavyzdžiui, jei dirbate namuose, galbūt jums nereikia išleisti 5000 eur. ant sofos ar 1000 eur. ant kavos staliuko, ant kuriuos retai naudos! Tačiau jei ieškote baldų, skirtų įrengti intensyvias zonas, pvz., laukiamąsias, sveikatos priežiūros įstaigas, svetingumo pramonę ar savo namus, aukštos kokybės modernūs baldai yra geresnis pasirinkimas.

Yra keletas savybių, į kurias reikia atkreipti dėmesį ieškant aukštos kokybės modernių baldų. Tai nėra taip paprasta, kaip tik pažvelgti į kainų etiketę!

Medienos rūšys

Baldams gaminti gali būti naudojamos įvairios medienos rūšys . Uosis, raudonmedis, ąžuolas ir riešutmedis – tai tik keletas populiariausių medienos rūšių, naudojamų šiuolaikiniuose balduose. Baldai gali būti medžio masyvo arba lukšto, tai reiškia, kad pigesnė mediena yra padengta medžio masyvo apdaila. Abi šios parinktys naudojamos aukštos kokybės moderniuose balduose ir paprastai yra patvarios ir ilgaamžės. Tokie priedai, kaip lovos grotelės, privalo būti pagaminti iš grynos medienos.

Saugokitės medžio drožlių plokščių

Medienos drožlių plokštės yra kitos rūšies medžiaga, naudojama kaip daugelio šiuolaikinių baldų pagrindas. Tai paprastai naudojama pigesniuose balduose, nes ilgą laiką neatlaikys intensyvaus naudojimo. Paprastai jis pagamintas iš medienos masės, plastiko ir dervos derinio – ne toks tvirtas ar patvarus kaip medžio masyvo ar faneros. Jis paprastai nenaudojamas aukštos kokybės moderniuose balduose.

Pagalvėlės ir apmušalai

Atsižvelgiant į perkamų baldų tipą, turėtumėte patikrinti, ar pagalvėles galima lengvai nuimti nuo apmušalų . Jei norite naudoti tokius dalykus kaip foteliai, valgomojo kėdės ir net sofos, turėtumėte turėti galimybę lengvai nuimti pagalvėlių užvalkalus nuo putplasčio arba pūkų. Nors tai gali atrodyti kaip smulkmena, ateityje tai reikš daug mažiau galvos skausmo, jei reikės išplauti užvalkalus arba pakeisti jų spalvą ar medžiagą. Žemesnės kokybės baldai paprastai nėra su šia parinktimi.

Klijai, vinys, varžtai ir jungtys

Yra daug būdų, kaip baldus sujungti. Pirkdami spinteles ar kitus baldus, venkite klijų ir vinių. Medienos stalių gaminiai, kuriuose įpjovos supjaustomos į medienos gabalus ir sujungiamos, ir tam tikrų tipų varžtus dažnai naudoja aukštos kokybės baldų gamintojai, kad sumažintų baldų įtrūkimų ir nuslinkimo riziką po ilgalaikio naudojimo. Tokie daiktai kaip kabės ir vinys yra mažiau pageidaujami (atsižvelgiant į jų vietą ir funkciją). Jei matote klijus, pvz., klijus, laikančius baldo dalis, tai dažniausiai rodo prastesnės kokybės baldus. Neturėtumėte lengvai matyti jokių medžiagų, naudojamų baldams laikyti kartu, jau nekalbant apie paprastus klijus. Jūsų baldai tikriausiai ilgai tarnaus!

Mazgai

Medžio masyvo mazgai yra natūralūs, tačiau jie yra ir silpnesnės už likusias medžio vietas. Jei jūsų balduose, pavyzdžiui, ant stalo, matosi daug mazgų, tai reiškia, kad mediena yra silpnesnė, nei būtų, jei mazgų būtų mažiau. Štai kodėl daugelis aukštos kokybės baldų gamintojų vengia naudoti pušies, paprastai labai mazgiškos medienos. Būtinai patikrinkite, ar jūsų baldų pagrindas neturi medžio mazgų ir, jei matote daugiau nei kelis, jie gali būti nekokybiški!

Pirkdami naujus baldus visi susiduria su tuo pačiu pasirinkimu: ar renkatės ką nors greito, pigaus ir lengvo? Ar kažkas brangesnio, kuris bus patvaresnis? Šiuo metu gali kilti pagunda pasirinkti ką nors nebrangaus, nes galbūt ko nors norėsite kuo greičiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *