Kaip išsirinkti tinkamą antklodę savo miegamajam?

AntklodesJūsų miegamasis yra svarbiausias namų kambarys, tačiau kartais jis gali atrodyti tarsi pamirštas. Matote, nors jūsų tėvai galbūt miegojo jūsų namuose, jūs tikriausiai nustūmėte juos į mažą, tamsų kambarį su plona antklode. Žiemą antklodė ne tik nėra būtina (nebent gyvenate šaltoje vietoje), bet ir gali būti didelė netvarka! Dėl netinkamos antklodės miegamasis gali būti nepatrauklus – pagalvokite apie gumulus, iškilimus, nelygius užvalkalus ir įlenkimus. Gera antklodė turėtų atlikti tris dalykus: Šildyti jūsų vidų; priglausti jus naktį; ir gražiai atrodyti ant lovos viršaus! Štai keletas patarimų, kaip išsirinkti geriausias antklodes savo miegamajam. Sunkios antklodes yra tinkamas pasirinkimas.

Nepirkite antklodės tik todėl, kad ji pigi

Kad ir kaip vilioja pasiimti pigią antklodę ir išbandyti ją miegamajame, pirmiausia atlikite tyrimą. Nenorite galiausiai įsigyti antklodės, kuri atrodo pigi ir trapi, ir tik po to įsitikinti, kad ji nepakankamai šilta žiemos mėnesiais. Atsižvelgdami į tai, pirkdami pirmąją tinkamą antklodę, stenkitės rinktis pigesnę antklodę. Geriau pasisaugoti, nei gailėtis – juk lengviau grąžinti sugedusį ar nereaguojantį gaminį, nei perkant naują rasti tinkamą dydį.

Ieškokite kokybės, o ne kainos

Antklodės nėra pigios. Jos nesukurtos tam, kad tokios būtų. Žiedų ir uogų perteklius nesušildys jūsų, o iš tikrųjų privers jus jaustis dar labiau prislėgtiems, nes turite patogią lovą, kurioje galite miegoti, bet neturite su kuo ja pasidalyti. Tai nereiškia, kad aukštos kokybės antklodė yra neįperkama – priešingai, tai vienas iš labiausiai prieinamų dalykų, kuriuos galite įsigyti. Vietoj to ji yra brangi, ir gali būti, kad dėl nusidėvėjimo dažnai norėsite ją pakeisti. Norite kokybės, o ne kainos, todėl turėtumėte ieškoti aukštos kokybės antklodės už pusiau mažmeninę kainą. Tai nereiškia, kad taupote pinigus, o tai, kad norite investuoti į kokybišką daiktą, kuris jums tarnaus daugelį metų.

Įsitikinkite, kad ji tinka jūsų čiužiniui

Jei jūsų čiužinio dydis yra dvivietis, karališkas ar didesnis, turėtumėte pagalvoti apie dvivietę antklodę. Jei norite ko nors šiek tiek kasdieniškesnio, rinkitės karališko dydžio arba net mažą dvivietę antklodę. Jei turite mažesnę ar vidutinio dydžio lovą, jums gali būti geriau rinktis mažą dviejų arba viso dydžio antklodę. Antklodės būna įvairių dydžių, todėl rinkdamiesi antklodę visada turėtumėte atsižvelgti į savo lovos dydį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *