Kas svarbu ieškant naujo buto?

Ieškantys naujos gyvenamosios vietos dažnai turi labai daug klausimų susijusių su tuo, kaip pasirinkti tinkamą pasiūlymą. Šiuo metu daugelį domina naujos statybos butai vilniuje, todėl reikia sužinoti į ką atkreipti dėmesį renkantis būstą. Kai kurie pirkėjai mieliau renkasi pagal vienokius kriterijus, kiti renkasi pagal visai kitokius. Ką reikia apie tai žinoti?

Nauji butaiDaugelis girdi, kad labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą, tačiau ne visi supranta šio pasakymo svarbą. Iš tikrųjų posakis, kad vieta yra svarbiausia yra labai teisingas. Netinkamoje vietoje įsigytas butas netrukus pradės nebeteikti tiek džiaugsmo, kiek iš pradžių galvojo pirkėjai. Renkantis vietą reikia gerai pagalvoti ar jums bus patogu čia gyventi, važiuoti į darbą ir iš jo, kur artimiausi svarbiausi jums objektai, pavyzdžiui, parduotuvės, mokyklos, poliklinikos ir pan. Tik atidžiai apsvarsčius klausimus, kurie jums svarbūs galima bus galvoti apie tai, kuri vieta jums patogi. Be to, kas vieniems yra patogi vieta, tai kitiems ji gali visiškai netikti. Pavyzdžiui, žmonės, kurie vertina gerą susisiekimą ir miesto privalumus, tikrai nesijaustų gerai gyvendami užmiestyje. Tuo tarpu žmonės, kurie vertina ramybę ir gryną orą, tikrai nesijaustų gerai gyvendami miesto centre, todėl reikia labai gerai pagalvoti, koks jūsų gyvenimo būdas, kokios vietos ir objektai yra svarbūs ir pagal tai rinktis tinkamiausią vietą. Taip pat reikia žiūrėti ir kokia kaimynystė yra aplink, nes ir nuo to priklauso ar jums patiks ten gyventi.

Ne tik tinkama vieta yra svarbu. Svarbi yra ir kaina. Neretai pirkėjai daro klaidą, kai renkasi tik pigiausius pasiūlymus, kurie iš tikrųjų neatitinka jų poreikių. Žinoma būna ir taip, kad butas, kuris yra pigus, atitinka ir kitus kriterijus, ir tuomet pasirinkimas yra teisingas, tačiau dažniausiai tai būna tik vienas kainos kriterijus, kuris tinka. Pavyzdžiui, vieni pirkėjai randa pigų, jiems tinkamoje vietoje ir patinkantį butą. Toks pasirinkimas bus geras. Jei perkamas butas nėra patogioje vietoje, yra netinkamo dydžio ar išplanavimo, tačiau yra pigus, tai toks pirkinys greitai nebedžiugins pirkėjų. Atminkite, kad tie pinigai, kurie yra sutaupyti greitai nebeteiks džiaugsmo. Verčiau suderinti, kad dauguma pasirinkimo kriterijų būtų tokie, kurie pirkėjui yra tinkami. Juk niekas nenori pirkti buto, kurį neužilgo reikės parduoti ir ieškoti vėl naujo, kuris jiems tiks. Rinkitės labiausiai tinkamą pasiūlymą iš tų, kuriuos randate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *