Kokius laiptus rinktis namams?

Renkantis laiptus randamas labai didelis medžiagų įvairovės pasirinkimas, todėl nenuostabu, kodėl daugeliui pirkėjų yra sunku nuspręsti, ką rinktis. Jeigu ir jums yra reikalingi laiptai, tačiau nežinote kaip juos išsirinkti ir, kam patikėti jų gamybą bei montavimą, tai metas apie tai sužinoti svarbią informaciją.

Šiuo metu laiptus galima rinktis iš skirtingų medžiagų. Galima aptarti pačias populiariausias. Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad medinius laiptus galime vadinti pačiais populiariausiais. Medinius laiptus dažnai renkasi iš uosio medienos bei ąžuolo. Rečiau pasirenkama pušis bei kita medienos rūšis. Jeigu nuspręsite rinktis medines laiptų pakopas, tai pasirinkite tinkamą medienos rūšį. Skirsis ne tik kainos, bet ir tvirtumas bei spalvos su raštais. Geriausia būtų peržiūrėti įvairius variantus ir nuspręsti, kas labiau tinka.

Mediniai laiptai namuoseKitas populiarus pasirinkimas – klijuoti plyteles. Jų dabar yra labai daug ir galima pasirinkti labiausiai tinkamas pagal tai, prie ko norite priderinti. Pavyzdžiui, galima įsigyti medžio imitacijos plyteles, kurios puikiai tinka laiptams. Galima rinktis ir kitas jums tinkamas plyteles. Geriausia pasirinkti kelis skirtingus variantus ir atsinešus į namus pažiūrėti, kas labiau tiks. Beje, tai praktiškas pasirinkimas, nes lengvai galima valyti visą laiptinę ir nereikia rūpintis atnaujinimo darbais, kaip turint medinius laiptus.

Dar vienas populiarus pasirinkimas – dengti kiliminę dangą. Tai tikriausiai vienas iš pigiausių pasirinkimų ir greičiausiai atliekamas dengimo darbas. Tiesa, praktišku tokio pasirinkimu negalima pavadinti, nes tokie laiptai sunkiai valomi, jei bus dėmių bei rinksis dulkės. Pagalvokite ar jums bus priimtina tokių laiptų priežiūra ir tuomet spręskite ar to norite.

Laminatas ar parketas yra dar vienas dažnai pasirenkamas laiptų dengimo būdas. Tai medžiagos, kurios gali būti labai gražiai suderinamos su grindų danga ir tokiu atveju laiptinė neišsiskirs iš namų aplinkos. Tai taip pat yra pigesnis variantas, nei kai kurie kiti pasirinkimai.

Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir savo trūkumų. Jums reikės surasti apie jus dominančias medžiagas kuo daugiau informacijos, kad sužinotumėte kiekvienos iš jų turimus privalumus ir trūkumus. Tuomet bus galima palyginti ir rinktis labiausiai naudingą jums variantą. Tik svarbu ieškant geriausios medžiagos nesirinkti paties prasčiausio kokybės atžvilgiu. Kokybiškai įrengti laiptai tikrai bus didžiulis privalumas. Pagalvokite apie tai ir priimkite tinkamą sprendimą, kuris jums geriausiai tinka bei nepamirškite rinktis patyrusius specialistus, kurie gamina laiptus arba juos dengia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *