Metalinių detalių tekinimas ir frezavimas

Šiuo metu vis daugiau metalo apdirbimo darbų atliekama naudojantis naujausia technika. Vienas iš populiarių darbų yra cnc tekinimas. Tai yra vienintelis būdas sukurti reikiamą detalę iš metalo, todėl dažnai tai tampa svarbu tiems, kuriems reikia pagaminti tam tikras detales, kurių negalima įsigyti. Ne mažiau svarbus ir cnc metalo frezavimas.

CNC paslaugosAr kada pagalvojote, kam yra reikalingos įvairios frezavimo staklės? Dažniausiai įvairiems darbams atlikti, kuriems reikalingas metalo apdirbimas, naudojamos įvairios staklės. Pavyzdžiui, jūs turite metalinę detalę, kuri sulūžo, o nusipirkti tokios detalės nėra kur, nes tokių jau nebegamina. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma galima keisti visą mechanizmą, tačiau tai ne visuomet įmanoma, o kartais, jei ir įmanoma, tačiau labai brangiai kainuoja. Tokiu atveju galima įsigyti stakles ir bandyti nutekinti reikiamą detalę patiems. Tiesa, tai kainuos nemažai pinigų, o ir dėl vienos detalės tikrai neapsimoka. Taip pat dar reikės išmokti tomis staklėmis dirbti, kas užims papildomai daug laiko. Tokiu atveju yra viena išeitis. Galima surasti įmonę, kuri užsiima metalinių detalių tekinimu ir užsakyti, kad jums ištekintų reikiamą detalę.

Ar žinojote, kokios šiuolaikinės galimybės metalo apdirbimo srityje? Jos gerokai skiriasi nuo senų laikų, kuomet reikėjo dirbti su senomis staklėmis. Su dabartinėmis technikos galimybėmis galima ištekinti kokią tik reikia detalę. Tam, kad viskas būtų gerai, reikia tinkamai parinkti plieno rūšį ir padaryti tikslų detalės brėžinį. Tai atliekama pasitelkiant 3D skenerį ir belieka viską suvesti į specialią programą, kurioje bus apdorojami visi gauti duomenys. Tuomet jau belieka tekintojui atlikti savo darbą t.y. vyksta cnc tekinimas.

Užsakyti šias paslaugas galima tose įmonėse, kurios teikia metalo apdirbimo paslaugas. Jos reikalingos daugeliui tiek Lietuvos, tiek ir užsienio įmonėms bei pavieniams asmenims. Taip pat reikalingas ir cnc metalo frezavimas. Tokių paslaugų užsakymas yra labai patogus, nes per labai trumpą laiką sukuriama reikiama detalė, kurios kaina nėra didelė.

Renkantis pas ką užsakyti detalės tekinimo ir frezavimo paslaugas, randamas pakankamai didelis pasirinkimas. Tereikia peržiūrėti paslaugų aprašymus ir kainyną. Tuomet galima lengvai palyginti paslaugos teikėjus ir pasirinkti tinkamiausią. Tiesa, jei kainų nėra nurodyta, tai reikia užklausti apie kainas, nes jos gali priklausyti nuo darbų pobūdžio, apimties ir darbų atlikimo termino. Čia svarbi yra darbų atlikimo kokybė, todėl vadovautis vien tik kaina nereikėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *