Šilumos siurbliai oras oras: veikimo principas, suteikiantis daugiausiai komforto

Šilumos siurbliai oras oras vis dažniau pasirenkami įvairių patalpų, namų, sodo namelių, poilsio būstų, kotedžų šildymui. Ši sistema iš tiesų yra labai patraukli, nes greitai įrengiama, nebrangi, stilingai atrodanti namuose. Žinoma, yra ir oras vanduo sistema, tačiau ji šiek tiek brangesnė, kartu ruošianti ir karštą vandenį, idealiai tinkanti didelėms patalpoms apšildyti per grindinę sistemą.

Nedidelėms patalpoms geriausiai tinka šilumos siurbliai oras oras. Veikimo principas šiai sistemai suteikia daug pliusų, o gyventojams daugiau komforto, palyginus su kitais šildymo būdas. Sistema paprasta, jaukiai šildantis ar vėdinantis, naudojantis mažai energijos ir netgi padedantis gerai išsimiegoti.

Oras oras sistema tikrai ne sudėtinga, susidedanti iš dviejų dalių – išorinio ir vidinio bloko. Tiesa, dabar yra šilumos siurblių, kurie turi kelis vidinius blokus, jungiamus prie vieno išorinio. Tokia įranga galima apšildyti daugiau name esančių atskirų erdvių.

Šilumos siurblių oras oras veikimo principas

Šilumos siurbliai oras oras veikia naudodami elektrą, išorinis blokas paima šilumą iš oro ir perduoda ją į patalpą per vidinį bloką. Didelis pliusas, kad tokia sistema ne tik šildo, bet ir stebi mikroklimatą namuose, ji praneša, kada oras per daug užterštas, jį išgrynina, naikina bakterijas. Ši funkcija ypač naudinga A+ ir A++ pastatuose, kurie labai sandarūs, todėl oras juose gali „užsistovėti“, tačiau su šilumos siurbliais klimatas namuose visada bus sveikas ir švarus.

Puikiai tinka poilsio nameliuose

Šilumos siurblių oras oras veikimo principo paprastumas ir nedidelė kaina daro šią sistemą patrauklią įvairiuose būstuose. Ji labai gerai tinka poilsio nameliuose, kur nėra galimybės pajungti centrinį šildymą ar dujas, nenorima kas dieną kūrenti krosnių. Poilsiui skirtuose būstuose paprastai nebūtinas nuolatinis intensyvus šildymas, nes keičiantis svečiams, kambariai kuriam laikui tampa negyvenami. Tokiu metu dėl šilumos siurblių oras oras veikimo principo nuotoliniu būdu, šilumą galima sumažinti. Oras oras sistema valdoma per išmaniuosius įrenginius, todėl net nebūtina atvažiuoti į sodybą, kad sumažinti temperatūrą. Tai padeda sutaupyti ir palaikyti optimalią šilumą, suteikiančią jaukumą gyventojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *