Šilumos siurbliai, oras-vanduo. Kaip tai veikia?

Vis daugiau asmenų nusprendžia senus ir pasenusios pečius pakeisti į šiuolaikiškesnes šildymo priemones. Viena iš jų ypač populiari yra šilumos siurbliai oras-vanduo. Jų pagalba asmenims pasirinkusiems tokį šildymą nereikia sukti galvos, kada reikia kūrenti pečių, kiek malkų jiems reikės žiemai ir panašiai. Viskas ją jiems reikia padaryti tai yra užstatyti savo naudojamą oras-vanduo šildymo aparatą ant norimos temperatūros ir laukti kol namai sušils. Įšilus namas šis prietaisas namuose visada palaikys tokią pačią oro temperatūrą. Tai labai patogu asmenims, kurie nuolat keliauja nes jie gali savo šildymo siurblį nustatyti ant norimos temperatūros ir nesijaudinti dėl to, kad grįžus jų namai bus šalti. Taip pat reikia paminėti kad šilumos siurbliai, oras-vanduo dažniausiai namus šildo grindinio šildymo pagalba. Tiesa jei yra noras tai galima daryti ir specialių tam skirtų radiatorių pagalba. Kiekvienas asmuo pasirinkęs šį šildymo būdą gali nuspręsti, koks būdas jam yra priimtiniausias. Svarbiausia, kad asmuo išsirinktų jam geriausiai tinkantį variantą.

Kiek kainuoja šilumos siurbliai, oras-vanduo?

Oras-vanduo siurblių kainos gali priklausyti nuo to, kokio gamintojo prekė yra pasirenkama. Taip pat ir tai kokio galingumo aparatas bus pasirenkamas. Tai kokio galingumo prietaiso reikės priklauso nuo to, kiek kvadratinių metrų yra patalpos, kurias jūs norėsite apsiltinti. Taip pat kaina gali priklausyti ir nuo to ar pasirinktas aparatas turės įmontuotą vandens šildymo prietaisą dar vadinamą boileriu. Tai ypač pravartu asmenims kurie neturi pakankamai vietos tam, kad savo namuose galėtų pasistatyti atskirai boilerį ir oras-vanduo sistemą. Tokiu būdu yra sutaupoma vietos. Tiesa įsirengiant šiuos siurblius rekomenduojama pasistatyti ir rekuperatorius, kurių pagalba valomas oras, plačiau https://www.vedinimas24.lt/produktai/decentralizuota-vedinimo-sistema/mini-rekuperatoriai. Šis prietaisas nekainuoja didelių pinigų, o jo nauda jaučiama iškart.

Šilumos siurbliai, oras vanduo, ar yra kokių nors nusiskundimų?

Kalbintas specialistas teigia, kad visi asmenys, kurie pasirinko oras vanduo siurblius turi tik pačius geriausius atsiliepimus apie šiuos aparatus. Tai žinoma parodo tai, kad ši technologija ypač populiarėja ir ja visi lieka patenkinti, kad net nenori pagalvoti apie tai, kad jiems reikėtų keltis eiti kūrenti savo pečius, ko pasekoje galima išsimurzinti. Asmenims tektų nešti malkas, eikvoti savo laiką. Na o oras-vanduo žmonėms leidžia mėgautis savo laisvu laiku ir nesukti galvos dėl to, kad jų namuose gali būti šalta. Viskas ką jiems reikia padaryti, tai tik reguliuoti temperatūrą, kad jiems būtų užtikrintas komfortiškumas. Todėl apie šiuos siurblius girdimi tik patys geriausi atsiliepimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *