Telefono ekrano gedimai

Ekranų keitimasNetikėtumai, kai iš rankų išslysta mobilus telefonas ar nukrenta nuo stalo, dažnam jo turėtojui sukelia stresą, nes dažniausiai nepasiseka ir ekranas suskyla. Tuomet tampa reikalingas iphone ekrano keitimas. Su tuo susiduria daugybė žmonių visame pasaulyje. Kasdien kažkam skyla telefono ekranai, todėl jei tai nutiko ir jums – giliai įkvėpkite oro ir ieškokite, kur teikiamos ekrano keitimo paslaugos.

Jeigu jau suskilo mobiliojo telefono ekranas, tai reikės išsirinkti, kuriems specialistams patikėti savo įrenginį. Jei telefonas turi garantiją, tai kreipkitės į garantinio aptarnavimo įmonę, o jei garantinio nėra arba jums reikia per daug papildomai sumokėti, tai galite ieškoti kitos įmonės, kuri mobiliųjų telefonų remontų paslaugas teikia pigiau. Šiuo metu internetu surasti, kas teikia įvairias paslaugas – lengva. Tereikia iš daugybės įmonių, kurios siūlo panašias paslaugas pasirinkti patikimą. Kaip tai padaryti? Svarbu rinktis tuos, kurie paslaugas teikia legaliai ir suteikia savo darbams garantijas. Taip pat labai gerai, jei galite rasti gerų atsiliepimų iš jų buvusių klientų. Taip pat daugelį domina ne tik remonto darbus atliekančios įmonės reputacija, bet ir kainos. Dažniausiai tokios paslaugos, kurios susijusios su mobiliųjų telefonų remontu, kainuoja panašiai, tačiau kartais remonto paslaugų ar detalių kainos gali skirtis keliais kartais. Visais atvejai, prieš paliekant savo mobilųjį telefoną remontui, pasiteiraukite, kokios yra paslaugų kainos.

Suskilus mobiliojo telefono ekranui galimi du variantai. Pirmasis, jei pažeidimai nesudėtingi gali užtekti atlikti nedidelius darbus, pavyzdžiui, gali užtekti pakeisti tik lietumui jautrų stiklą. Jei ekranas skilo labai daug ir pažeidimai sudėtingi, tai prireiks sudėtingesnio darbo – viso mobiliojo telefono ekrano keitimo. Svarbu paminėti, kad pakeisti tik išorinį prisilietimui jautrų stikliuką bus gerokai pigiau, nei keisti visą mobiliojo telefono ekraną. Norint sužinoti kuri ekrano dalis skilo, reikėtų kreiptis pas specialistus, tačiau galima ir pačiam suprasti, kokio lygio pažeidimas. Dažniausiai dėl to neklystama, tačiau pasitaiko, kad neįgudusiai akiai sudėtinga nustatyti tikslius gedimus, tuomet prireikia specialistų pagalbos. Pavyzdžiui, jei suskilus ekranui nematote jokių spalvotų ar juodos spalvos dėmių, šešėlių ir pan., tai didelė tikimybė, kad skilo tik lietumui jautrus stiklo paviršius. Visais kitais atvejais, galima numanyti, kad reikės keisti visą mobiliojo telefono ekraną. Svarbu paminėti, kad pakeitus tik prisilietimui jautrų ekraną, gamintojas nesuteiks garantijos, todėl norint, kad būtų garantija, teks keisti visą ekrano modulį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *