5 priežastys, kodėl verta rinktis UAB „Saulės grąža“ oras vanduo šildymui įdiegti

UAB „Saulės grąža“ tai daugiau nei 10 metų patirtį turinti įmonė, pirmaujanti Lietuvoje diegiant efektyvius energijos sprendimus. Ilgos patirties metu suburta, gerai savo darbą išmananti elektros energijos specialistų komanda, kuri profesionaliai montuoja oras vanduo šildymą, tiekia optimaliausią Lietuvos klimatui įrangą, suteikia jai ir atliktiems darbams garantiją.

Pagrindinės priežastys, kodėl nesigailėsite bendradarbiaudami su „Saulės grąža“ komanda:

1. Oras vanduo šildymas su garantija

Nieko nėra nuostabiau kaip ilgus metus ir gerai veikianti nauja įranga. Šiuolaikiškos technologijos labai modernios, tačiau visada lieka klaustukas, ar ilgai jomis teks džiaugtis. Dirbant su „Saulės grąža“ šio klaustuko nebeliks, nes montuojant oras vanduo šildymą suteikiama gamintojo garantija 5 metams ir garantija atliktiems darbams.

Jūs galite kreiptis į įmonės serviso paslaugas visą šilumos siurblių tarnavimo laiką. Sakykime, kad įranga paveda pačiu netikėčiausiu laiku – paspaudus šaltukui. „Saulės grąža“ komanda greitai suteiks serviso paslaugas, o jūs neliksite „ant ledo“.

2. Šilumos siurbliai, optimaliausi lietuviškam klimatui

„Saulės grąža“ specialistai ilgai dirba su elektros energijos sistemomis ir puikiai moka paskaičiuoti, koks šilumos siurblys efektyvus, taupiai naudojantis energiją, o kuris – mažiau efektyvus. Todėl į savo parduodamų prekių sąrašą įtraukė tik efektyvius Lietuvos klimato sąlygomis šilumos siurblius: „Thermia“, „Samsung“, „Viessmann“.

Klientui pasiūlomas oras vanduo šildymas, kuris atitinka jo lūkesčius, namo poreikius. Nesistengiama parduodi įrangą kuo didesne kaina, bet siekiama atsiliepti į kliento poreikį, kad šis džiaugtųsi sprendimu ir rekomenduotų įmonę savo pažįstamiems bei draugams.

3. Saulės elektrinės suderinimas su oras vanduo šildymu

Galvodami apie ateitį, kartais klientai nori taupaus sprendimo ilgalaikėje perspektyvoje. Saulės elektrinė ir oras vanduo šildymas toks ir būtų, atsiperkantis per keletą metų. „Saulės grąža“ turi ilgametę patirtį diegiant saulės elektrines, sujungiant jas su oras vanduo šildymu. Pritaikę šį sprendimą savo namui, būsite patenkinti kelis kartus mažesnėmis išlaidomis elektrai ir šildymui.

Be to, patyrę specialistai padės gauti paramą saulės elektrinei ar senų šildymo katilų keitimui į modernų oras vanduo šildymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *