Apklausa: kodėl keičiate telefono ekraną?

Vienas liūdniausių įvykių gali būti naujo Huawei P20 Lite ekrano keitimas, jeigu iš tiesų telefoną pirkote dar vos prieš kelias dienas ar savaites. Deja, kai nesaugome daiktų, taip atsitinka… Telefonai ir daiktai nėra dėl to kalti, kad mes jų nesaugome. Paklausėme kelių respondentų, kas nutiko, kad teko keisti ekraną.

Suskaldė džinsų saga kišenėje

Spalvoti telefonaiKaip pasakoja suskaldytą telefoną atnešusi mergina, nelaimė atsitiko kaip tik telefoną saugojant, o ne aplaidžiai žiūrint. „Prašiau vyro, kad man naujo telefono nepirktų, nes vis tiek greitai jį sulaužysiu ir sudaužysiu… Jis vis tiek labai man norėjo padovanoti tą džiaugsmą, nes ir pats šiuo metu turi naują telefoną. Deja, tas džiaugsmas greitai apkarto… Gavusi telefoną nutariau jį labai saugoti. Užsisakiau naują dėkliuką iš Kinijos, nes iš ten 10 kartų pigiau siųstis, nei pirkti čia. Išėjau į kiemą pavedžioti šuns ir tuomet nutiko visos problemos… Pagalvojau, reikia taip telefoną įsidėti, kad tikrai netrukdytų. Taigi, įsidėjau į kišenę aptempto sijono. Grįžus ištraukiu telefoną Huawei: ekranėlyje tiesiog pramušta skylė, o nuo jos į visas puses eina skilimai… Kalta metalinė kišenės saga, kuri viduje turėjo kitą kojelę ir su ja sutraiškė telefono ekraną“, – apgailestauja mergina.

Tualete numetė ant plytelių

Kitas sudaužytas telefonas vyriškiui sudužo, nukritęs ant plytelių. „Mačiau, žmonės jau vis drąsiau internete kuria memus apie tai, kad žmonės telefonais naudojasi tualetuose. Ir taip tikrai yra, nereikia to slėpti. Kad ir kaip tai būtų kraupu. Kai sėdėdamas ant klozeto netyčia numečiau telefoną ant plytelių, o jis pažiro į visas puses, susimąsčiau, kiek iš tikrųjų pas telefonų meistrus yra atnešama tokių prietaisų, kurie sudužo tuo pačiu būdu“, – svarsto vyriškis.

Iškrito iš menkų palto kišenių ant šaligatvio

Stilinga dizaino studentė sako, kad stilingi rūbai labai dažnai yra itin nepatogūs, o kartais gali išprovokuoti ir nuostolius. „Pirkau per vienos mados kolekcijos išpardavimą gražų rudeninį paltą. Na tikrai nuostabus – kartą net žurnalistai fotografavo mieste ir dėjo į laikraštį miesto stileivas… Tačiau kodėl tie gražūs rūbai visada tokie nepatogūs? Pvz., tai paltas, turintis kišenes, tačiau tos kišenės yra vertikalios. Įsidedi daiktus per šoną, ir paskui jie iškrenta. Arba gali būti lengvai pavogti. Man nutiko taip, kad užsimiršusi įsidėjau telefoną į palto kišenę, ir jis einant Gedimino prospektu, iškrito bei trenkėsi į grindinį. O dar prieš tai buvau sau pažadėjus nelaikyti telefono tose baisiose kišenėse, bet vis tiek pamiršau“, – gailisi mergina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *