Kas yra skaitmeninė televizija?

TelevizijaŠiais laikais sparčiai tobulėjant technologijoms, visiems naudojamą antžeminę televiziją, sparčiai pradėjo keisti skaitmeninė. Tokios televizijos pasirinkimo tipų yra labai daug: internetinė arba palydovinė televizija, kabelinė, vietinė antžeminė bei mikrobanginė radijo. Tačiau, labiausiai pasirenkami ir inovatyviausi skaitmeninės televizijos tipai yra šie: internetinė arba palydovinė televizija.

Skaitmeninės televizijos atsiradimas, leido visų mėgstamus TV kanalus, žiūrėti aukščiausia kokybe, be jokių didesnių trikdžių. Atsiradus skaitmeninei televizijai, viena iš didžiausių naujovių, buvo išmaniosios televizijos pasirinkimo galimybė, kuri leido ne tik žiūrėti šiuo metu rodomas laidas ar filmus, bet ir atsisukti juos kelioms savaitėms atgal (žinoma, prieš tai įjungus funkciją “įrašinėti”). Taip pat, išmanioji televizija leido naudotis įvairiomis turinio valdymo bei kitomis funkcijomis, tokiomis kaip interneto pajungimo galimybė ir t.t.

Lyginant šiuolaikinę skaitmeninę televiziją su senesne antžemine, matomi akivaizdūs skirtumai, dėl kurių naujoji televizija yra pasirenkama kur kas dažniau: