Ką rinktis, kad namai kvepėtų

KvepalaiJei skaitote šį straipsnį, tikėtina, kad gyvenate namuose, turinčiuose keturias sienas ir nedaug daugiau. Taip pat tikėtina, kad norėtumėte savo namus padaryti šiek tiek jaukesnius ir malonesnius, pridėdami tokių dalykų kaip rusenanti ugnis ir šviežiai iškeptų sausainių kvapas. Matote, apie tai, kad namai kvepėtų, galvoja nedaugelis žmonių, tačiau tai gali labai paveikti jūsų namų savijautą. Jei norite, kad jūsų namai kvepėtų, yra nemažai kvepalų, kurie gali padėti tai pasiekti. Nors dažnai galvojame apie kvapnias žvakes, kai kalbame apie būdus, kaip suteikti savo erdvei malonų kvapą, yra daugybė kitų galimybių, kurias galima ištirti. Yra daug įvairių būdų, kaip padaryti namus maloniai kvepiančius – nuo degančių aliejų ir purškiklių iki žvakių ir difuzorių. Pateikiame keletą idėjų, kaip šiuos produktus įtraukti į savo gyvenamąją erdvę. Namams: amourdevil.com/kategorija/soju-vasko-zvakes puslapyje.

Sausas šampūnas

Sausas šampūnas yra puikus produktas, kurį galite naudoti, jei norite, kad jūsų namai kvepėtų gaiviai. Taip yra todėl, kad jis sugeria jūsų plaukų ir galvos odos aliejus, kurie gali skleisti šiek tiek nemalonų kvapą. Taigi, jei į svečius ateina svečių ir norite, kad namai kvepėtų, greitai užpurkškite sauso šampūno ant plaukų šaknų, kad kvepėtumėte gaiviai ir švariai. Sausą šampūną taip pat galite naudoti tam, kad jūsų lova maloniai kvepėtų. Užpurkškite šiek tiek sauso šampūno ant apatinės lovos paklodės ir palikite kelias valandas. Kai jį išsiurbsite, jūsų lova kvepės nuostabiai. Kokybiški namų kvapai iš Amourdevil.com jūsų namams.

Eteriniai aliejai

Yra daug eterinių aliejų, kuriuos galima naudoti, kad jūsų namai kvepėtų. Norėdami, kad namai kvepėtų kaip SPA, pabandykite į garintuvą įlašinti levandų, apelsinų, pipirmėčių arba rozmarinų eterinių aliejų. Taip pat galite naudoti difuzorių, kad namai taptų kvapniu rojumi. Norėdami tai padaryti, į stiklinę vandens įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus ir išsklaidykite vandenį naudodami difuzorių. Vienas geriausių namų kvapų prekės ženklų yra "Aura", kuri gamina difuzorius, galinčius skleisti gana stiprius kvapus. Jei naudojate difuzorių, kad namai kvepėtų, svarbu, kad naudotumėte tinkamą eterinio aliejaus kiekį. Jei naudosite per daug, jūsų namai stipriai kvepės tuo konkrečiu kvapu. O jei naudosite per mažai, kvapas išvis nebus stiprus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *