Kaip nesuklysti dovanojant gėles?

Tikriausiai daugelis nepagalvoja, kad gėlių dovanojimas tiek pat svarbus, kaip ir tinkamas gėlių pasirinkimas. Laimegeles.lt siūlomas didelis gėlių asortimentas. Galima net užsakyti tokią paslaugą, kaip gėlių pristatymas į namus. Vis dėl to, kartais neišvengiama klaidų, kai dovanojamos netinkamos gėlės. Kaip nepadaryti klaidų ir džiaugtis ne tik tuo, kad įteikėte gėles, bet ir tuo, kad tinkamai jas pasirinkote?

Laimingi gauna gėlėsParduodamos gėlės gali būti pačių įvairiausių rūšių, spalvų, dydžių ir kt. Galima rinktis puokštes ar pavienes gėles. Laimės Gėlės Panevėžyje siūlo tiek daug įvairių gėlių, kad išsirinkti galės bet kas. Kaip vieną iš pagrindinių klaidų, kurias daro gėlių pirkėjai, galima įvardinti netinkamai parinktą gėlių skaičių. Ne visada dovanojamos puokštės. Dažnai užsakomos patikusios vienos rūšies gėlės, tačiau pasirinkus neteisingą skaičių, galima labai suklysti ir vietoj to, kad maloniai nustebintumėte gėles gaunantį žmogų, priversite jį mažų mažiausiai suglumti. Atsiminkite, kad nelyginis skaičius visuomet dovanojamas džiugiomis progomis, pavyzdžiui, gimtadienis, vestuvės, vardo diena ir pan. Tuo tarpu lyginis skirtas laidotuvėms ir gedului. Tikriausiai nenorėtumėte padovanoti netinkamą kiekį gėlių. Kodėl būtent toks skaičius gėlių pasirinktas nėra žinoma, tačiau nuo senų laikų taip priimta ir tai tapo taisykle, kurios visi laikosi.

Dar viena dažna klaida, kurią daro pirkėjai – pasirenka skirtingas gėles. Reikia žinoti tai, kad kai kurios gėlių rūšys negali būti kartu. Tai reiškia, kad pamerkus netinkamų rūšių gėles vienas su kitomis, jos greitai nuvys. Svarbu atminti, kad jokiais būdais negalima merkti tokių gėlių kaip pakalnutės ar rezetos kartu su kitomis. Todėl, jei, pavyzdžiui, norite Laimegeles.lt užsakyti pakalnutes, tai reikėtų pirkti ne puokštę su jomis ir kitomis gėlėmis, o tiesiog užsakyti pakalnučių puokštę, kur yra tik pakalnutės. Taip pat gerai būtų, jei narcizai, rožės ir gvazdikai būtų pasirenkami kaip atskiros gėlės, o ne puokštėje kartu su daugybe kitų gėlių rūšių. Tiesa, daugeliu atveju puokštės atrodo daug gražiau ir norima paįvairinti jas įvairiomis gėlių rūšimis. Laimės Gėlės Panevėžyje siūlo platų asortimentą tokių puokščių. Jei gėlių rūšys maišytos, tai nereiškia, kad jų negalima pirkti. Tiesiog atminkite, kad tokios puokštės greičiau nuvys, tačiau džiaugsmo gavus gražią puokštę bus tiek pat, kiek ir gavus tik vienos rūšies gėlių. Be to, svarbu ir tai, kad gėlės būtų šviežios, o tai gali užtikrinti pardavėjas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *