Kiek kainuoja plaukimas baidarėmis?

Plaukimas baidarėmis tapo labai paklausus, todėl ir norinčiųjų sužinoti daugiau apie šias vandens turizmo pramogas kasmet daugėja. Labiausiai visus domina baidarių nuomos kaina. Tiesa, sužinoti tikslią kainą būna ganėtinai sudėtinga, nes ne visi baidarių nuomotojai skelbia tikslias kainas savo kainoraščiuose. Kodėl taip yra? Ir kaip sužinoti, kiek kainuoja plaukimas?

BaidarėsVisų pirma reikia suprasti, kad norint pateikti tikslias kainas, reikia žinoti labai daug informacijos apie tai, kaip nustatoma galutinė kaina. Kai kurios paslaugos, kaip ir baidarių nuomos paslaugos, negali nustatyti vienos kainos visoms teikiamoms paslaugoms. Taip yra dėl to, kad plaukimas skirstomas pagal tam tikras kategorijas. Dažniausiai plaukimas baidarėmis skirstomas pagal regionus, kuriuose plaukiama. Pavyzdžiui, galima plaukti Aukštaitijoje arba Žemaitijoje. Priklausomai nuo regiono – kaina skirsis. Taip pat yra kitas svarbus skirstymas pagal plaukimo dienas ir nuplauktus kilometrus. Galimas plaukimas nuo vienos iki kelių dienų. Taip pat net plaukiant tam tikrą skaičių dienų, pavyzdžiui, vieną, galima plaukti tam tikrą skaičių kilometrų. Kaina už tokius plaukimus bus skirtinga. Net ir vienos dienos plaukimas gali kainuoti įvairiai. Tai priklauso ne tik nuo nuplauktų kilometrų skaičiaus, bet ir vietovės, kuria plaukiama, nes kai kuriose upėse norint plaukti, reikia gauti leidimus, o tai sudaro didesnę plaukimo kainą. Jei plaukiama su nakvyne, tai ir tai turi skirtingą įkainojimą. Norint sutaupyti patariama rinktis nakvynei paprastą stovyklavietę ir pasiėmus savo palapinę ir reikiamus daiktus, pernakvoti tokioje stovyklavietėje. Norint ilsėtis patogiai ir miegoti lovoje, reikės mokėti daugiau, nes tokia nakvynė galima kaimo turizmo sodybose. Taigi, net ir nuo nakvynės vietos priklauso, kiek sumokėsite už plaukimą. Tiesa, galima ir atskirai nuomoti nakvynę, o ne iš baidarių nuomotojų, tik dažniausiai tuomet kainos būna didesnės.

Norėdami sužinoti, kokia bus baidarių nuomos kaina, negalite apsiriboti tik plaukimo regionu, maršruto trukme ir ilgiu bei nakvynės vieta. Reikia žinoti ir kitus niuansus nuo kurių priklauso, kokia bus galutinė plaukimo baidare kaina. Labai didele dalimi plaukimo kaina priklauso ir nuo to, kokios baidarės nuomojamos. Kai kurie nuomotojai nuomoja senas baidares ir jų nuoma bus pigesnė, tačiau norint komfortiško plaukimo, galima rinktis kokybiškas ir naujas baidares. Nors jų kaina bus didesnė, tačiau plaukimo pojūčiai bus visai kiti, nei plaukiant sena baidare. Už patogumus sumokėsite daugiau, tačiau ir įspūdžiai bus geresni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *