Nauji automobiliai: kaip įsigyti tinkamą?

Nauji automobiliai sudaro apie trečdalį transporto priemonių rinkos. Statistikos duomenimis lietuviai automobilius keičia kas 4-6 metai. Taigi, jeigu jaučiate, jog atėjo laikas keisti savo kelionių „žirgą“ į kažką naujesnio, galbūt pravers keletas įžvalgų, kaip teisingai išsirinkti naują transporto priemonę.

Apsispręskite dėl kėbulo tipo

Pradžioje apsispręskite dėl kėbulo tipo. Jeigu turite didelę šeimą, mėgstate keliauti, automobilyje turi tilpti ne tik šeimos nariai, bet ir daug daiktų, geriausiai rinktis universalą arba visureigį. Įsigiję mažesnę transporto priemonę ilgainiui, suprasite, kad išleidę nemažus pinigus negavote tokios prekės, kokios tikėjotės.

Naujų automobilių kaina

Jeigu esate iš tų žmonių, kurie gali neriboti biudžeto naujam automobiliui įsigyti, jums belieka išsirinkti transporto priemonę, kuri patenkins visus lūkesčius. Išbandykite ją automobilių salone ir užsakykite. Jūs galite pasirinkti norimą prekės ženklą, naujausią modelį su individualia komplektacija, atitinkančia visus jūsų poreikius.

Vairuotojai, net ir su ribotu biudžetu, gali įsigyti naujus automobilius išsimokėtinai. Šiuo atveju, jums reikia išsiaiškinti, kokio dydžio reikalingas pradinis įnašas ir kiek teks mokėti kiekvieną mėnesį, su draudimu ir kitais mokesčiais. Taisyklė paprasta – mėnesio įmoka neturėtų būti tokia didelė, kad jums tektų taupyti būtiniausiems poreikiams. Tegul jūsų norai neviršija galimybių, nes keli metai gyvenant itin taupiai labai išvargins, o netikėtai sumažėjus pajamoms, svajonių automobilio teks atsisakyti visiškai.

Kuro tipas

Ne tik svarbu kiek kainuoja nauji automobiliai, bet ir tai kiek atsieis jų eksploatacija. Be abejo, pigiausiai eksploatuojami elektromobiliai. Juos verta įsigyti, jeigu yra galimybė krauti iš savo elektros lizdo. Kitu atveju, paskaičiuokite:

  • kiek kainuos benzinu, dyzeliu, benzinu-dujomis, benzinu-elektra, elektra varoma transporto priemonė;

  • kiek atsieis draudimas;

  • kokios būtų detalių, remonto kainos.

Vidaus įranga

Norisi, kad nauji automobiliai stebintų ne tik jus, bet ir jūsų draugus, kuriems norėsite pademonstruoti savo ypatingą pirkinį. Todėl atkreipkite dėmesį, kokios naujausios technologijos siūlomos kartu, kokie pristatomi individualūs paketai.

Ieškodami sau tinkamo naujo automobilio, apsilankykite „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *