Pigūs skrydžiai – planuokite keliones savarankiškai ir sutaupykite!

Skrydžiai pigiaiPasakykite, kam gi sunkiai dirbti ir taupyti pinigus, jeigu metų perspektyvoje nėra numatoma nei viena kelionė, ilgesnė išvyka? Statistinius duomenis analizuojančios kompanijos teigia, kad itin daug žmonių it sutarę teigia, kad kur jau kur, bet kelionėms pinigus leisti reikia, taip daryti verta, o galiausiai ir itin retas žmogus iš tikrųjų yra numatęs tikslingą biudžetą išvykų metu. Be viso to, lygiai taip pat žmonės teigia, kad keliauti tikrai nėra brangu – įvairūs pigus skrydžiai vis dažniau gali būti atrandami, o taip pat ir vis daugiau bendrovių mielai dalijasi tokia informacija. Tiesa?

Šiandienos straipsnyje ir sieksime pasidalinti informacija apie tai, kaip gi reikėtų planuoti kelionę / -es, kad pavyktų ir sutaupyti ir per metus išskristi daugiau nei vieną, du kartus? Dabartinės globalizacijos bei mūsų buvimo Europos Sąjungoje rezultatai liudija tai, kad niekuomet nebuvo tokių puikių sąlygų norintiems keliauti – tiek finansiškai, tiek politinėmis prasmėmis. Kiekvienas, norintis aplankyti bet kurią pasaulio vietą, gali pradėti planą įgyvendinti akimirksniu – viskas, ko reikės, tai šiek tiek finansinių investicijų, priklausomai nuo to, kur planuojate nuvykti, bei asmeninių pastangų, kad tinkamai susiplanuotumėte maršrutą pagal asmeninius norus ir turimą biudžetą.

Taigi, nuo ko gi pradėti siekiant susiplanuoti kelionę? Akivaizdu yra tai, kad pigūs skrydžiai veiks kaip pats geriausias motyvas tuo atveju, renkantis ten, kur norėtumėte nuvykti. Dažnam keliautojui yra pakankamai sunku rasti pigius kelionių sprendimus, kadangi jie nėra lankstūs – laiko atžvilgiu, maršruto ir norimos nuvykti vietovės aspektu. Itin patariama išsirinkti bent tris – keturias šalis, kur norėtumėte nuvykti. Papildomai pasidomėkite apie miestus, oro uostus, ar į šiuos skrenda ir pigios oro skrydžių bendrovės. Atitinkamai, turėdami preliminarią informaciją, žiūrėkite, kokiomis datomis pigūs skrydžiai egzistuoja. Dabartinėje internetinėje erdvėje rasti tokio pobūdžio informaciją nėra sudėtinga – galima tiesiog rinktis skrydžių kelionių bendrovę ir įsigyti bilietus tiesiogiai – galima rinktis tarpininkų galimybes, kurios dažnai neleidžia pro jų akis prabėgti puikiausiems pasiūlymams.

Kuomet pigūs skrydžiai jau yra rankoje, naudokitės „Airbnb“ ieškodami, kur gi galėtumėte apsistoti. Atitinkamai, tokiose situacijose leisite ne vien tik, kad sutaupyti sau papildomų finansinių išteklių perkant skrydžius, tačiau lygiai taip pat ir padarysite nakvynės atžvilgiu. Būtent šie du esminiai patarimai užtikrins, kad savarankiška kelionė pasižymėtų ir kokybe ir galiausiai būtų pigesnė, nei bet kurio kito tarpininko pasiūlymai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *