Ką seklys nešiojasi rankinėje?

Ne kiekvienam iš mūsų yra artimi tokie dalykai kaip pasiklausymo iranga ar įvairūs prietaisai, skirti sekimui. Tačiau privatiems sekliams ir detektyvams tai yra visai suprantamas dalykas. Pažaiskime žaidimą ir tiesiog dėl įdomumo įsivaizduokime, ką galėtume rasti seklių rankinėse.

Sekimo įranga

Speciali įrangaKaip jau galite įsivaizduoti, čia turėtų būti kažkokia sekimo iranga. Pavyzdžiui, galėtų būti pasiklausymui skirtos vadinamosios blakės, taip pat labai mažos vidinės ausinės su siųstuvais, į kuriuos ateitų garsas. Galėtų būti ir įvairūs prietaisai su slaptomis filmavimo kameromis, pavyzdžiui, netikri papuošalai, šratinukai ar kažkas panašaus. Dar vienas būdas sekti – tai sužinoti sekamo žmogaus ar objekto koordinates, suprasti, kur kažkoks žmogus yra tam tikru metu. Tokia sekimo įranga taip pat tikrai gali būti naudojama. Taigi, visa sekimo įranga visais atvejais gali būti randama seklio rankinėje arba jau prisegta kažkur ten, kur yra naudojama. Beje, argi ne atsitiktinumas, kad "sekti" ir "segti" skiria tik viena priebalsė? Galbūt dėl to, kad prie žmogaus prisegus įrangą ar kažkokį įdėmų žmogų, jis yra sekamas. Panašus žodžių skambesys leidžia spėti apie panašią žodžių kilmę.

Knygelė užrašams

Nors seklys yra labai modernus, bet gali būti, kad savo pastabas ir planus rašysis ne į internetinę užrašinę išmaniajame telefone. Pasitikėti gali tik popieriaus lapeliu, kol jį turi su savimi. O prie skaitmeninių duomenų įmanoma prisijungti nuotoliniu būdu. Taigi, gali būti, kad seklys savo pastebėjimus rašosi ne kažkur kitur, o būtent į užrašų knygelę.

Juodi akiniai

Tai jau būtų seklio, konstruojamo kažkokiame fikciniame pasakojime, atributas. Tačiau juodi akiniai iš tiesų maskuoja mūsų žvilgsnį. Žmogus vis tiek yra matomas ir atpažįstamas, tačiau kai nežinai, kurgi jis žiūri, tai ne taip ir reaguoji. Mes labiausiai reaguojame į žmones, kurie yra į mus nukreipę žvilgsnį, o juodi akiniai to niekaip neišduoda.

Pypkė, kepurė – jeigu esi Šerlokas

Taip pat galima kuriant fikcinį seklio portretą, įsivaizduoti ir kad ten būtų pypkė bei kepurė. Tai tikrai nėra neįmanoma, nes šiuos dalykus seklys visgi tikrai gali turėti. Bent jau mūsų mylimas Šerlokas Holmsas tokius daiktus tikrai turėjo. Kepurė nepaprasta – o languota beretė.

Sveiki užkandžiai

Tikriausiai sekliui tenka dažnai valgyti ne namuose, nes darbas pareikalauja atsiduoti jam bet kuriuo laiku. Tad jam vertėtų turėti užkandžių, o jeigu skanumynai nėra seklio silpnybė, tuomet užkandžiai bus sveiki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *