Tinkama burnos higiena: nuo klinikos iki namų

Tinkamai rūpintis savo dantukais nėra sunku. Tik blogiausia, kad daugelis žmonių tiksliai nežino – kaip reikia tai daryti. Žinoma, geriausia visada yra tartis su specialistais, kurie gali suteikti Jums visą išsamią info, kuri reikalinga, kad šypsena visada būtų plati ir tuo pačiu sveika.

Geriausia komanda yra https://dantucentras.lt/, tačiau tik tokiu atveju, kai tikrai mokate savo dantimis rūpintis namuose – jie bus gebūs jais pasirūpinti klinikoje.

Klinikoje – reguliariai

Burnos higienaŽinoma, kad reguliarūs apsilankymai pas specialistą gali garantuoti, kad Jūsų šypsena bus ne tik labai plati, tačiau taip pat ir sveika. Pirmiausia siūlome reguliariai lankytis pas burnos higienistą, kuris dažniausiai priima kartą per kelis mėnesius. Dažniausiai tokio dažnumo puikiai užtenka, kad Jūsų burnos ertmė visada būtų tvarkinga ir sveika. O patikrai reikia pas odontologą lankytis bent jau kartą per pusę metų. Esame tikri, kad tai optimalus laiko tarpas, kuris padeda greitai rasti problemas ir tuo pačiu dar greičiau jas sutvarkyti.

Namuose – du kartus per dieną

Visi puikiai žino, kad dantukų ir visai burnos ertmės priežiūrai reikia bent jau du kartus per dieną valyti juos. Tai optimalus laiko tarpas, kuris garantuoja kad šypsena bus ne tik labai graži, tačiau taip pat ir sveika. Valymui naudokite ne tik pastą bei šepetuką, tačiau taip pat ir skystį, kuris sėkmingai pasiekia net ir tolimas vietas, pavyzdžiui, protinius dantukus.

Tinkama mityba ir vanduo

Dantų priežiūra yra neatsiejama ir nuo tinkamos mitybos, kuri gali garantuoti, kad žmogus ne visada šypsosis labai plačiai, tačiau taip pat ir sveikai. Taip, daugelis puikiai žino apie tinkamos mitybos naudą, tačiau deja, tikrai ne kiekvienas sau leidžia maitintis sveikai ir tuo pačiu ne visada nori tai daryti. Tačiau nepamirškite, kad sveika mityba naudinga visam kūnui tuo pačiu įskaitant ir Jūsų dantis. Lygiai taip pat reikia gerti kuo daugiau vandens, kuris garantuoja, kad visos minkštosios apnašos bus sėkmingai pašalinamos.

Skirkite kuo daugiau dėmesio savo dantims ir jie atrodys puikiai kaip kad niekada. Svarbiausia – bus sveiki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *