Tinkamiausias konservuotas ėdalas šunims

Vieni šunų šeimininkai šeria augintinius mėsa, kiti sausu ėdalu, o dar kiti teigia, kad konservai sunims yra patys geriausi. Kai toks didelis pasirinkimas, sunku pasirinkti, todėl šiame straipsnyje susipažinsime su konservuotu ėdalu ir jo privalumais bei trūkumais.

Šuns maistasDažniausiai konservai gaminami iš kokybiškos mėsos ir nededama daug sintetinių priedų, kurie nėra sveiki gyvūnams. Šioje svetainėje https://www.vetparduotuve.lt/konservai-katems galima rasti konservų su jautiena, paukštiena, triušiena, kiauliena. Taip pat galima rinktis iš gaminių, kuriuose gausu daržovių, kepenų, inkstų, uodegų ir pan. Didžiausias privalumas tas, kad konservuotas maistas išlaiko šviežumą, kvapą ir skonį, todėl kiekvieną kartą atidarius dėžutę, augintinis su dideliu malonumu suvalgys tai, kas yra dėžutės viduje. Dar vienas privalumas – konservuotas ėdalas yra drėgnas, todėl šuo išlaks mažiau vandens kaip, kad yra ėdant sausą ėdalą, o tai reiškia ir mažesnį kiekį išmatų. Suklusti turėtų ir viršsvorį turinčių augintinių šeimininkai, nes veterinarų nuomone konservuotas maistas yra puikiai subalansuotas svorio problemas turintiems augintiniams. Taip yra dėl to, kad konservuotas maistas yra labai sotus, jo suvalgoma mažiau, o sotumas išlieka. Tuo pačiu metu gaunamas reikiamas kalorijų kiekis, užtikrinamas vitaminų kiekis. Dar vienas privalumas – konservuotą maistą patogu vežtis į keliones, kai keliaujate kartu su savo augintiniu. Nepatogumų turi tie savininkai, kurie maitina RAW t.y. žaliais mėsos ir subproduktų gaminiais. Įsidėjai konservų dėžutes į kuprinę ar lagaminą ir viskas. Jokių problemų šeimininkui ir augintinis sotus bei laimingas.

Privalumų yra daug, tačiau kalbant apie šuns ėdalo pasirinkimą, reikia paminėti ir trūkumus. Didžiausias konservų šunims trūkumas – kaina. Palyginus su tokios pačios kokybės sausu ėdalu, konservuotas yra brangesnis. Būtent kaina ir nulemia tai, kad šunų augintojai dažniau renkasi sausą ėdalą, o ne konservuotą. Vis dėl to, jei visi kiti privalumai jums priimtini, o vienintelis trūkumas yra tik aukšta kaina, tai gerai pagalvokite apie tai, kad konservuotas ėdalas yra labai kokybiškas ir naudingas jūsų šuniui. Be to, konservai sunims yra labai maistingi, todėl jų reikia mažesnio kiekio. Skaičiuodami kainą ir lygindami su sausu ėdalu turite įvertinti, ir tai.

Koks šuns maistas tinkamiausias? Atsakymas labai paprastas – toks, kuris yra tinkamas pagal šuns amžių, dydį ir sveikatos ypatumus. Maistas turi būti kokybiškas, pilnavertis ir nesugedęs. Štai toks šuns ėdalas užtikrins, kad jūsų augintinis bus puikios sveikatos, energingas ir linksmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *