Verslo centrai nuomoja biurus Kaune – ką gauna verslas?

KonversusVerslo centrai išgyvena aukso amžių. Ilgą laiką verslas, nepriklausomai nuo savo dydžio ir apimties, norėdamas turėti jaukią darbo aplinką, į kurią galėtų sukviesti visą kolektyvą, privalėdavo nuomotis atskirą biurą. Šiandien situacija visai kita – verslo centrai nuomoja biurus Kaune, kurie atitinka šiuolaikinio verslo poreikius, puikiai tinka tiek smulkiam, tiek vidutiniam verslui, garantuoja komfortišką ir funkcionalią darbo aplinką.

Ko reikia jūsų verslui?

Jei ieškote biuro ir galvojate apie verslo centrą Kaune, rinktis tikrai turėsite iš ko. Svarbiausia – nuspręsti, kokius reikalavimus darbo aplinkai keliate. Pagalvokite, ar norite, kad jūsų biuras būtų miesto centre, ar pirmenybę skirsite toliau nuo didžiųjų gatvių esančiam verslo centrui? Pirmasis variantas siejamas su didesniu klientų srautu, tačiau tuo pačiu – su aukštesnėmis nuomos kainomis, didesnėmis transporto spūstimis, problemomis dėl automobilių stovėjimo aikštelės ir pan. Antrasis variantas rekomenduojamas verslui, kuriam nėra aktualus būvimas „matomoje aplinkoje“ (kuomet verslo sėkmė nepriklauso nuo pro šalį einančių potencialių klientų), garantuoja patogesnį susisiekimą ir mažesnes nuomos kainas.

Vertindami vieno ar kito verslo centro privalumus ir trūkumus, turite atsižvelgti ne tik į centro lokacijos vietą ar biuro nuomos kainą, bet ir į pačio biuro išplanavimą, dizaino sprendimus, taip pat – papildomus nuomos privalumus, pvz., pasidomėkite, ar centras siūlo automobilių stovėjimo aikštelę? Prieš nuomodami biurą, skirkite laiko ir atvykite jį apžiūrėti. Ar biuras iš tiesų užtikrins patogias darbo vietas jūsų kolektyvui? Ar jis patogiai išplanuotas? Ar centre yra bendros poilsio zonos? Virtuvė ir valgomasis? Galiausiai – ar biuro dizainas atitinka jūsų skonį? Jei norite biurą įrengti savarankiškai, pasidomėkite, ar verslo centras suteikia tokias galimybes, t. y. ar biuras gali būti projektuojamas pagal konkrečius kliento pageidavimus?

Privalumų kompleksas

Nuomodami biurą verslo centre gaunate visą paketą privalumų. Visų pirma – optimalų kainos ir kokybės santykį, taip pat – prestižą ir puikų įvaizdį (žinoma, jei renkatės naują, šiuolaikišką ir modernų verslo centrą). Naujieji verslo centrai siūlo ne tik biuro patalpas, bet ir bendras poilsio erdves, konferencijų sales, posėdžių kambarius, valgomojo erdvę, automobilių stovėjimo aikštelę ir kitus verslui reikalingus sprendimus. Nuomodami biurą verslo centre, visuomet būsite apsupti darbingai nusiteikusių ir veiklių žmonių, gausite visą reikalingą pagalbą, pvz., paprastai verslo centrai turi administratorę, kuri maloniai priima jūsų svečius, nuveda juos į laukiamąjį, informuoja jus apie lankytojus ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *