Žemės ūkio technikos gedimai: ką reikia žinoti?

Žemės ūkio technikos gedimai dažnai įvyksta netikėtai ir gali sugadinti ūkininkų planus turėti gerą derlių. Norėdami sužinoti apie remontą, galite apsilankyti https://www.techp.lt/ interneto svetainėje. Kokie būna dažniausi gedimai ir kaip viską išspręsti, jei jau sugenda technika?

Labai dažna problema yra susijusi su žemės ūkio technikos padangomis. Jos yra didelio dydžio ir nutikus gedimui tai tampa rimta problema, nes pataisyti greitai dažniausiai nepavyksta. Pavyzdžiui, sprogus padangai ar sulūžus ašiai kyla pavojus ne tik vairuotojui, bet ir aplinkiniams, kurie tuo metu yra netoli nuo tokios žemės ūkio technikos. Tokiu atveju reikia kuo skubiau stabdyti darbus ir ieškoti, kas gali remontuoti.

TraktoriusKita dažna problema susijusi su kaušu. Jeigu kaušas sugenda, tai darbų atlikti neįmanoma. Jeigu tai, pavyzdžiui, kasimo darbai, tai neveikiantis kaušas stabdo visus darbus, juk neiškasus žemės negalima pradėti sekančių darbų. Tuomet reikia kuo skubiau ieškoti, kas galėtų suremontuoti.

Dar viena labai dažna problema yra susijusi su važiuoklės gedimais. Jie tikrai dažni. Kaip ir kiekvienoje paprastoje transporto priemonėje, taip ir žemės ūkio technikoje yra problemų su važiuokle, kuri dėvisi. Joje gali sugesti bet kuri jos dalis. Tuomet galima išgirsti pašalinius garsus, kurių anksčiau nebuvo arba galima pastebėti, kad priemonė ne taip gerai važiuoja ir pan.

Tai dažniausi gedimai, tačiau gali būti ir daugiau gedimų. Visais atvejais reikės ieškoti, kas remontuos juos. Kai kuriuose dideliuose ūkiuose yra už tai atsakingi darbuotojai, kurie moka atlikti remonto darbus. Deja, bet ne visur tokie yra, todėl jeigu jūsų ūkyje nėra tokių darbuotojų, kurie gali remontuoti techniką, tai reikės surasti, kas tai gali atlikti. Paieškos lengviausiai atliekamos internetu. Suraskite, kas arčiausiai nuo jūsų atlieka žemės ūkio technikos remonto darbus ir susisiekite su jais. Jeigu yra ne viena remonto dirbtuvė, tai dar geriau, nes tai puiki galimybė jums sužinoti, kokias paslaugas jie teikia ir palyginti jas tarpusavyje. Pavyzdžiui, ne visos remonto dirbtuvės taiso visą žemės ūkio techniką. Taip pat ne visur yra vienodos remonto paslaugų kainos. Be to, ne visi gali pasiūlyti tokią paslaugą, kai remonto darbai atliekami ne remonto dirbtuvėse, o atvykstama į ūkį, kuriame sugedo žemės ūkio technika ir ji remontuojama darbo vietoje. Žinodami tai, galėsite pasirinkti tinkamus remonto specialistus, kurie jums tiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *