Apklausa: kada labiausiai džiaugėtės, gavę gėlių?

Visuomet, kai geles i namus atkeliauja, galima įsivaizduoti, kad kažkam tai sukels šypseną. Juk tai grožis, skirtas kažkam pasveikinti, pagerbti, pasakyti ačiū ar myliu. Kada labiausiai džiaugėtės, kai gavote gėlių? Klausiame atsitiktinių žmonių gatvėje.

Nustebino staigmena į namus iš mylimojo

PaveikslasKaip pasakoja Raimonda, jai iš https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-klaipedoje gėles į namus atsiuntė dabartinis vyras. Tuo metu jie dar tik draugavo ir buvo jų draugystės metinės. Tačiau paslaptis glūdėjo ne pačiose gėlėse, o laukusioje dar didesnėje staigmenoje… „Jis buvo išvažiavęs dirbti, jis ant fūros važinėdavo. Žinojau, kad grįš už dviejų dienų, nes sakė, kad šita kelionė turi ilgesnį maršrutą. Todėl visai nesitikėjau nieko. Kai ryte į duris pabeldė pasiuntinukas su gėlėmis, pradžioje, išsigandau, nes nepažįstamas vyras prie durų. Bet paskui pamaniau, kad čia gal kas iš draugių, ar mama, ar kas daro staigmeną. Atidariau duris, gavau gėles. Prie jų buvo atvirukas nuo mano dabartinio vyro. Jis sveikino su metinėmis ir sakė, kad septynioliktą valandą šiandien pasipuošusi būčiau viename Klaipėdos restorane, ten manęs laukė staigmena. Na tai tikrai kėlė didelę intrigą, aišku, nebūčiau moteris, jeigu nebūčiau jau tada nujautusi, kas čia dedasi. Žinoma, kažkiek buvo abejonių dėl to, kad žinojau, jog jis dar neturėtų būti grįžęs. Tačiau vakare nuėjusi į tą restoraną, sutikau pasipuošusį jį su kostiumu. Mums grojo specialiai užsakytas stygininų kvartetas, buvo labai gražu. Tada jis priklaupė ir pasipiršo. Buvau neapsakomai laiminga. Ir viskas prasidėjo juk iš pat ryto – su ta gėlių puokšte“, – pasakoja ji.

Kai su gėlėmis į namus grįžo ir vaikai

Rūta prisimena, kad jai didžiausias džiaugsmas buvo tuomet, kai per motinos dieną su staigmena grįžo iš Anglijos vaikai ir atvažiavo pas ją su gėlėmis. „Jokių planų tai dienai neturėjau. Galvojau pati nueisiu ant mamos kapo ir tiek. Vaikai neskambino, nerašė, bet žinojau, kad pas juos dar Anglijoj yra galbūt anskčiau, gal miega po vakarėlių, ką žinau. Ir tada pasibeldė į duris apie 17 valandą, tai buvo didelė gėlių puokštė ir mano vaikai. Jie parskrido manęs pasveikinti – vos ašaras nulaikiau“, – juokiasi prisiminus moteris.

Susitaikymo gėlės

Kitas žmogus prisimena, kad karo kirvį užkasti su giminaičiu taip pat galiausiai padėjo gėlės. Nors pykosi, ir atrodė, kad pabaigos nematyti, bet vieną dieną pasibeldė į namus priešas su gėlėmis ir tapo draugu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *