Drabužiai moterims, ruošiantis slidinėjimo kelionei

Šiltos kelnėsJeigu ruošiatės į slidinėjimo kelionę, tai termo kelnės tikrai pravers. Tai bus taip pat svarbu kaip ir gera nuotaika, šalies žemėlapis, ir vaistai nuo peršalimo. Jūsų laukia nuostabi kelionė į kalnus, neaprėpiami gryno oro gurkšniai ir daugybė nuostabių dalykų. Tai jums patiks ir leis pajusti savyje labai daug gyvybės. Tačiau pirmiausia jums reikėtų pagalvoti, kaip susikrauti lagaminą – ką į jį įsidėti.

Striukės ar kailiniai?

Ruošiantis slidinėjimo kelionei, reikėtų galvoti apie moteriškos striukės įsigijimą, jeigu dar neturite. Kad ir kaip dievintumėte elegantišką miesto stilių, ant slidžių nelipsite nei su geru vilnoniu paltu, nei su karakumo kailinukais. Čia tiks tik gera šilta neperšlampanti striukė. Reikėtų ieškoti laisvesnės, iš dalies sportinio stiliaus, tuomet jausitės tikrai laisvai, lengvai ir maloniai.

Slidininko apranga

Kitas pasirinkimas – puiki slidininko apranga. Tokią tikrai galėsite įsigyti, jeigu planuojate rimtam slidinėjimui. Tokia apranga yra ruošiama ir moterims, ir vyrams. Ją sudaro įvairaus tipo kombinezonai arba atskirai striukės ir kelnės. Ji patraukli, ryškių spalvų, maloniai nuteikia, o taip pat turi visas savybes, reikalingas slidinėjimui.

Apatiniai termo drabužiai

Taip pat svarbus pasirinkimas – termo kelnės ir apskritai termo apranga. Tai yra dažniausiai apatiniai šilti drabužiai, kurie užtikrina maksimalų temperatūros išlaikymą. Kaip žinia, pačią šilumą gamina mūsų kūnas. Kai nesame apsirengę arba esame apsirengę nedaug ir šilumai sulaikyti nepritaikytų drabužių, tuomet temperatūra yra spinduliuojama į erdvę ir gali būti šalta. Tačiau jeigu save aprengiame sluoksniais, kuriuose atsiranda oro tarpelių, pasidaro labai šilta. Kai kurie audiniai ir specifiniai drabužiai gali turėti labai daug oro tarpelių, taigi, gali užtikrinti šilumą. Juk šiluma ir yra palaikoma būtent per tuos oro tarpus. Patys šilčiausi yra termo rūbai – būdami ploni ir labai gerai pagaminti, jie turi puikų oro tarpelių sluoksnį. Šie rūbai priglunda prie pat mūsų kūno ir neleidžia taip lengvai pasprukti šilumai.

Pakankamai sausų šiltų kojinių

Dar vienas būtinas pasirinkimas – šiltos sausos kojinės. Tokių reikia pasiimti bent kelias poras. Kad ir kaip gerai jus saugos šilta žieminė avalynė, vis tiek visko gali būti ir gali nutikti taip, kad šiltos kojinės visgi nebus tokios šiltos, kada taps šlapios. Būtent saugant kojas nuo drėgmės (jas reikia saugoti labiau nei bet kurią kitą kūno dalį), vertėtų apsidrausti ir į slidinėjimo kelionę pasiimti keletą porų šiltų sausų kojinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *