Geriausi nuotraukų montavimo ant drobės būdai

Drobės ant sienosDrobės atspaudai yra puikus būdas atnaujinti namus įdedant nedaug pastangų. Jie akimirksniu pagyvina bet kurią sieną, o jūs galite rinktis iš daugybės dydžių, stilių ir temų, atitinkančių jūsų skonį. Galbūt mėgstate fotografuoti, tačiau drobės spausdinimo kaina dažnai yra pernelyg didelė. Laimei, yra būdų, kaip apeiti šią problemą! Šiek tiek suplanavę ir pasiruošę galite sukurti savo nebrangius drobės atspaudus nesugadindami banko. Nuotraukų tvirtinimas ant drobės yra paprasta alternatyva, kuri taip pat yra daug pigesnė nei perkant iš anksto paruoštus atspaudus. Be to, tai galimybė, kuri tiks keliose jūsų namų erdvėse! Drobių namai – kokybė ir greitas pristatymas.

Kas yra nuotraukų montavimas ant drobės?

Montuodami nuotraukas ant drobės, iš tikrųjų jas priklijuojate prie drobės. Galite rinktis klijavimo ir tempimo montavimo būdus. Lipnus montavimas – tai paprastas procesas, kai nuotraukoms prie drobės pritvirtinti naudojami klijai. Įtempimas yra pažangesnis montavimo būdas, kai nuotraukos prie ištemptos drobės tvirtinamos karščiu. Lipnus montavimas puikiai tinka, jei norite eksponuoti vieną ar dvi nedideles nuotraukas, tačiau nerekomenduojamas didesniems meno kūriniams. Įtempiamasis montavimas yra sudėtingesnis įgūdis, todėl pirmiausia reikia paruošti nuotraukas, kad jos būtų tinkamos ištempti. Daugiau info: drobiunamai.lt/fotografijos-ant-drobes puslapyje.

Ko reikės norint tvirtinti nuotraukas ant drobės

  • Drobės – galite pasirinkti standartinį drobės dydį arba individualų, atitinkantį jūsų poreikius.
  • Montavimo klijų – Tai specializuoti montavimo klijai, kurie yra sukurti taip, kad būtų ilgalaikiai. Taip pat galite naudoti dvipusę lipnią juostą.
  • Valomoji šluostė – ja prieš pradėdami darbą nuvalysite drobės paviršių.
  • Žirklės – jų reikia drobės dydžiui ir nuotraukoms apkarpyti.
  • Smeigtukai – naudojami drobės laikymui, kol džiūsta klijai.
  • Šepetėlis klijams – jo prireiks klijams ant drobės užtepti.
  • Kabinimo įranga – turite nuspręsti, kaip geriausia kabinti drobės atspaudus.

Nuotraukų tvirtinimo ant drobės žingsniai

  • Išvalykite drobę – valomąja šluoste nuvalykite drobės paviršių. Stenkitės nepalikti jokių pūkelių ar dulkių.
  • Apkirpkite drobės kraštus – norėsite įsitikinti, kad kraštai yra tiesūs ir lygūs. Tai svarbu, kad nuotraukos būtų pritvirtintos tiesiai ir atrodytų kuo geriau.
  • Užtepkite montavimo klijų – naudokite montavimo klijus, kad pritvirtintumėte nuotraukas prie drobės paviršiaus. Įsitikinkite, kad nuotraukos padėtos ten, kur norite, ir tada kruopščiai užtepkite klijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *