Ką reikia žinoti apie spaudą ant drobės?

Nuotrauka ant drobės yra tinkintas vaizdas, atspausdintas ant drobės ir užtemptas ant porėmio. Drobės spaudiniai puikiai dekoruoja sienas ir atkuria laimingus prisiminimus. Ant drobės galima spausdinti ne tik nuotraukas, bet ir įvairius tapytus paveikslus, kurie jūsų namus pavers meno galerija.
Nuotraukoms atkurti naudojama drobė paprastai yra medvilnės/polio mišinio, sverianti nuo 250 iki 340 GSM (gramų kvadratiniam metrui). Drobės gali būti spausdinamos su solventiniu spausdintuvu arba HP latex spausdintuvu. Sienų dekoro el. parduotuvė interdeko.lt renkasi geriausią ir ekologiškiausią būdą drobių spausdinimui. Jų drobės spausdinamos ant natūralios medžiagos su HP latex spausdintuvu, kuris yra draugiškas aplinkai ir neskleidžia nemalonių kvapų. Drobės medžiaga dažnai turi subtilią tekstūrą, kad būtų išlaikyta aukšta vaizdo kokybė.

Ar drobės atspaudai išblunka?

Įprasti drobės spaudiniai laikui bėgant tam tikru mastu blunka. Tai, kiek jie gali išblukti, priklauso nuo naudojamos drobės ir rašalo derinio, tiesioginės UV šviesos kiekio, kurį drobė veikia, ir nuo aplinkos, kurioje vaizdas kabinamas. Interdeko drobės blunka daug lėčiau, nes spausdinant HP latex spausdintuvu vaizdas yra padengiamas apsauginiu permatomu sluoksniu, kuris apsaugo nuo UV spindulių ir nuo smulkių įbrėžimų.
Sakoma, kad drobės vaizdai, atspausdinti naudojant HP latex spausdintuvu patvarumas gerokai viršijančius 100 metų. Drobės spaudiniai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos ozono poveikiui, turi stiprių atsparumo vandeniui savybių ir yra ypač atsparūs pažeidimams, kuriuos sukelia sandėliavimas ar demonstravimas didelės drėgmės aplinkoje.

Ko reikia norint perkelti nuotrauką į drobę?

Viskas, ko jums reikia norint perkelti nuotrauką į drobę, yra skaitmeninės nuotraukos failas! Drobės maketą galite susikurti mūsų internetinėje svetainėje, naudodami dizaino įrankį, taip pat nuotraukos failą galite atsiųsti el. paštu. Reikalinga skiriamoji geba skirsis priklausomai nuo norimos sukurti drobės dydžio. Kuo didesnė drobė, tuo didesnės raiškos reikės norint užtikrinti vaizdo kokybę. Porėmiams naudojama mediena yra užauginta. Lietuvoje, todėl fotodrobės yra ekologiškos ir esant tokiam ilgam gyvavimo laikui jas galime vadinti tvariomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *