Ką reikia žinoti renkantis vonios baldus?

Iš pirmo žvilgsnio įrengti gražų vonios kambarį gali pasirodyti sudėtinga užduotis, tačiau tereikia žinoti pagrindinius patarimus. Svarbiausia tinkamai pasirinkti vonios baldai ir suderintos spalvos visame vonios kambaryje. Kaip tai padaryti?

Jauki voniaNesvarbu ar norite atnaujinti senąjį vonios kambarį, ar įrenginėjate naują, tačiau svarbiausia bus pasirinkti tinkamus baldus. Pirmiausia reikia išmatuoti vonios kambarį, kad žinoti, kokie baldai bus tinkami. Atminkite, kad kuo mažesnė erdvė, tuo mažiau ir mažesnių išmatavimų baldų reikės. Nereikia galvoti, kad tik mažus vonios kambarius reikia matuoti. Nesvarbu, kokio dydžio jūsų vonios kambarys, reikia matuoti net ir didžiausius kambarius, kad žinoti, kokie baldai labiausiai tiks. Žinant išmatavimus galima ant popieriaus lapo ar internete specialiose programose suplanuoti vonios erdvę, Galite numatyti, kur stovės vonia ar dušas, kur ir kokios bus spintelės, praustuvas ir t.t. Nepamirškite vietos praėjimu, jei tai mažas vonios kambarys. Matuojant reikia matuoti ne tik grindų plotą, bet ir aukštį, numatyti, kas stovės tose vietose, kur yra durys ar langas ir pan. Taip pat reikia numatyti iš kurios pusės bus įlipimas ir išlipimas iš vonios ar dušo. Kitaip sakant reikia apgalvoti, kur kas bus daroma ir palikti pakankamai erdvės.

Labai svarbu pagalvoti, koks vonios interjeras vyraus šioje erdvėje. Tam, kad pasirinkti gražiausiai atrodantį, reikia peržiūrėti interjerų pavyzdžius arba kreiptis pas interjero dizainerį. Tik galima paminėti, jog verta rinktis šviesius atspalvius ir spalvas, jei tai mažas vonios kambarys.

Kitas svarbus patarimas renkantis baldus yra susijęs su tinkamų baldų pasirinkimu. Vieni renkasi standartinius, kurie parduodami baldų parduotuvėse, o kiti renkasi nestandartinius baldus. Nestandartiniai vonios baldai pasirenkami dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl to, kad jie bus pagaminti būtent tokie, kokie tiks prie kuriamo vonios interjero arba tokiais atvejais, kai patalpa nestandartinė ir jai netinka standartiniai baldai, kurie gaminami pagal standartinius išmatavimus. Kuris pasirinkimas geriausias priklauso nuo patalpos ypatumų, užsakovų pageidavimų ir pinigų. Kiekvienas atvejis yra individualus ir pasakyti, kas geriau sunku. Reikia įvertinti esamą situaciją ir to, ką norima matyti savo vonios kambaryje. Jeigu bus reikalingi nestandartiniai baldai, tai reikės surasti tinkamus baldininkus, kurie gamina šiuos baldus ir pateikti užsakymą. Be to, jie padės jums tinkamai pasirinkti tiek medžiagas ir spalvas, tiek ir baldų dydį bei jų išplanavimą vonios kambaryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *