Kaip išsirinkti geriausią namų kvapą?

Kvapas yra galingas pojūtis.

AmourdevilPirmiausia atminkite, kad kvapas yra galingas pojūtis. Kvapai gali daryti didžiulę įtaką mūsų emocijoms, nuotaikoms ir net sveikatai. Viešbučių vestibiuliuose, bibliotekose ir zoologijos soduose dažnai kvepia aromatais, kurie turi padėti mums jaustis patogiai arba priminti ką nors, kas mums patinka ar yra pažįstama. Pavyzdžiui, meksikiečių restoranas "Chili's" naudoja cinamono kvapą, kad jaustumėtės taip, tarsi ruoštumėtės prisėsti prie namuose ruošto valgio. Tokie kvapai gali paveikti jūsų nuotaiką, taip pat ir tai, kaip jaučiatės savo namų erdvėje. Aromaterapiją galima naudoti įvairiais būdais. Ji gali būti tokia paprasta, kaip įlašinti kelis lašus eterinio aliejaus į karštą vonią, kad atsipalaiduotumėte, arba įlašinti kelis lašus kvapiojo aliejaus į pagalvės užvalkalą, kad geriau miegotumėte. Jis taip pat gali būti naudojamas siekiant padėti jums jaustis motyvuotiems ar laimingiems. Difuzoriai yra populiarus būdas aromatizuoti kambarį aromaterapiniais aliejais, o kvepiantys purškikliai – dar vienas būdas paskleisti kvapus savo namuose. Amourdevil.com pasiūlymai

Kvapas ir atmintis.

Nors galite manyti, kad kvapai yra tiesiog tai, kas jums patinka arba nepatinka, jie taip pat sukelia prisiminimus. Tam tikri kvapai gali daryti stiprų poveikį mūsų emocijoms ir netgi gali būti naudojami terapijoje, kad žmonės jaustųsi labiau atsipalaidavę arba padėtų jiems susidoroti su tam tikromis sielvarto rūšimis. Olfaktorinė atmintis – tai mokslinis terminas, apibūdinantis, kaip kvapai gali sukelti prisiminimus ir emocijas. Štai kodėl tam tikras kvapas gali akimirksniu priversti jus galvoti apie namus. Daugelis viešbučių stengiasi naudoti kvapus, kad jaustumėtės tarsi namie, o tai tikrai gali būti privalumas dažnai keliaujantiems žmonėms. Kai kurie kvapai dažniau nei kiti sukelia prisiminimus. Šilti, saldūs kvapai, tokie kaip vanilės, karamelės ir kokoso, dažnai priverčia galvoti apie vasarą ir tropines atostogas. Levandų kvapas iš karto priverčia galvoti apie atsipalaidavimą ir dažnai naudojamas kaip miego pagalbinė priemonė arba padeda žmonėms susidoroti su sielvartu. Plačiau: https://amourdevil.com/kategorija/namu-kvapai čia.

Kvapų tipai, iš kurių galite rinktis.

Kaip matėme, skirtingi kvapai gali sukelti skirtingas nuotaikas, jausmus ir prisiminimus. Kai bandote išsirinkti geriausią kvapą savo namams, galite rinktis iš daugybės kvapų. Gaivūs kvapai – citrusiniai kvapai, pavyzdžiui, citrinų, laimo ir bergamočių, gali būti gaivus ir švarus pasirinkimas jūsų namams. Jie dažnai naudojami valymo priemonėse, tačiau pridėjus eterinių aliejų juos galima naudoti ir aromaterapijai. Kiti gaivūs kvapai – tai žolelės, pavyzdžiui, rozmarinai ir čiobreliai, ir gėlės, pavyzdžiui, levandos ir jazminai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *