Šilumos siurbliai: Viskas, ką reikia apie juos žinoti

Kas yra šilumos siurblys?

Saulės BroliaiŠilumos siurblys – tai įrenginys, kuris keičia šilumą tarp dviejų vandens telkinių. Priklausomai nuo metų laiko, jis paima šilumą iš oro ir perduoda ją į vandenį arba atvirkščiai. Toks efektyvumas atsiranda dėl to, kad šilumos siurblys pats negamina šilumos, o ją perduoda iš vienos vietos į kitą. Galite jį įsivaizduoti kaip šaldytuvą, tik atvirkštine tvarka. Šilumos siurbliai veikia naudodami elektrą šilumai pernešti. Todėl jie dar vadinami "atvirkštinio ciklo oro kondicionieriais". Didžiąją metų dalį jie veikia kaip oro kondicionierius, paimdami šilumą iš oro ir atiduodami ją į lauko orą. Žiemą jie vykdo atvirkštinį procesą, paimdami šilumą iš patalpų oro ir atiduodami ją į įrenginio viduje esantį vandenį. Saulės Broliai – rinkitės kokybę.

Kaip veikia šilumos siurbliai?

Kaip minėta pirmiau, šilumos siurbliai veikia perkeldami šilumą iš vienos vietos į kitą. Šaltuoju metų laiku procesas vyksta taip: – Lauko įrenginys paima šilumą iš oro ir perduoda ją įrenginio viduje esančiam vandeniui. – Tada vidaus įrenginys paima šilumą iš vandens ir perduoda ją namo viduje esančiam orui. – Kai vanduo tampa per karštas, jis išteka iš vidaus įrenginio, pereina per šilumokaitį ir yra atvėsinamas lauko oro. – Atvėsęs vanduo vėl patenka į lauko įrenginį ir visas procesas prasideda iš naujo.

Kodėl turėtumėte namuose įsirengti šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai yra puiki investicija, jei gyvenate regione, kuriame vyrauja šaltos žiemos. Ir priešingai nei mano daugelis žmonių, jie nekainuoja brangiau nei kitos šildymo sistemos. Tiesą sakant, dėl mažesnio energijos suvartojimo šilumos siurblys ilgainiui padės jums sutaupyti pinigų. Šilumos siurblį taip pat turėtumėte apsvarstyti, jei norite sumažinti energijos suvartojimą ir sumažinti anglies dioksido pėdsaką. Jei gyvenate daugiau nei 20 metų senumo name, būtinai turėtumėte pereiti prie šilumos siurblio. Tradicinės šildymo sistemos paprastai būna neefektyvios, todėl išleisite daug pinigų už komunalines paslaugas. Kita vertus, šilumos siurblys sukurtas taip, kad būtų kuo efektyvesnis, todėl jam išleisite mažiau ir pagaminsite mažiau anglies dioksido. Plačiau: https://saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo čia.

Šildymo sistemų tipai ir kurias rinktis

– Elektrinis varžinis šildymas: Elektros pasipriešinimo šiluma yra labiausiai paplitęs Šiaurės Amerikoje naudojamų šildymo sistemų tipas. Ji generuoja šilumą praleisdama srovę per metalinės vielos gabalą – paprastai vario arba aliuminio. Nors tai nebrangus variantas, jis nėra labai energiškai efektyvus ir išskiria daug CO2. Be to, jis nepatogus, nes kiekvieną kartą, kai norite reguliuoti temperatūrą, turite keisti termostatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *