Kaip keitėsi pasiūlymai naujiems butams Vilniuje?

Lietuviai vertina galimybę turėti nuosavą nekilnojamąjį turtą. Jei Vakarų Europos valstybėse ar JAV požiūris į nuosavus namus yra kur kas lankstesnis (nuoma suprantama kaip priimtina alternatyva būsto turėjimui), mūsų šalyje pasiūlymai naujiems butams Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose sulaukia itin daug pirkėjų dėmesių. Situaciją gerina ir itin patrauklūs NT vystytojų pasiūlymai, atitinkantys individualius gyventojų poreikius, ir palankios kreditorių sąlygos, siūlančios pirkti būstą su paskola.

Tobulėjant NT rinka

NT veiklaRinkos situacijai gerėjant, pasiūlymai nekilnojamajam turtui tampa vis patrauklesni. Jei prieš gerus dvidešimt metų pirkėjas neturėjo itin didelės pasirinkimo laisvės, šiandien jis gali įsigyti pageidaujamo dydžio, išplanavimo būstą pasirinktoje miesto vietoje. Ilgą laiką būstas buvo suvokiamas tik kaip fizinis „stogas virš galvos“, todėl dėmesys komfortui ir patogumui buvo minimalus. Šiandien būstas tampa mūsų ramybės ir kasdienio komforto oazė, todėl vertiname ne tik kvadratinius metrus, bet ir gyvenamąją aplinką, kaimynystę, būsto įrengimą, kambarių išplanavimą, bendro naudojimo erdves, laiptinę, liftus, vidinį kiemą, automobilių stovėjimo aikštelę ir t. t.

Svarbiausias šių dienų NT rinkos laimėjimas – dėmesys individualiems poreikiams. Tai reiškia, kad šiandien galite rinktis iš itin didelės pasiūlos, nepriklausomai nuo to, ar norite gyventi miesto centre, priemiestyje, įsigyti butą šalia struktūriškai patogių objektų ir pan. Be to, jei anksčiau būsto įrengimas buvo paliktas kiekvienai šeimai individualiai (kas reikalaudavo ir didesnių investicijų, ir gana daug laiko), šiandien siūlomi pilnai įrengti NT projektai, t. y. būstas, kurio įrengimu rūpinasi profesionalūs dizaineriai. Į pilnai įrengtą būstą galima įsikelti dar tą pačią dieną ir mėgautis maksimaliu gyvenimo komfortu. Tiesa, nepamirškite įvertinti ne tik interjerą, bet ir namų aplinką – ar projektas suteikia pageidaujamo privatumo (pvz., galbūt yra vidinis kiemas?), ar turėsite kur palikti automobilį, ar pro langą atsiveriantis vaizdas yra malonūs akiai, ar projektas užtikrina lengvą susisiekimą su miestu? Ir t. t.

Nepasimeskite pasiūloje

Su privalumais ateina ir tam tikri rūpesčiai. Anksčiau būstą išsirinkti buvo nesunku, kadangi pasiūla buvo gerokai mažesnė už paklausą, šiandien NT vystytojai siūlo itin plačias pasirinkimo galimybes, kurios apsuka galvą net ir nekilnojamojo turto rinkoje susigaudančiam pirkėjui. Kad išvengtumėte sunkumų ir būtumėte tikri, kad įsigysite jūsų lūkesčius atitinkantį būstą, bendraukite su patyrusiais brokeriais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus, suteiks reikalingos informacijos apie vieno ar kito projekto ypatybes, pateiks konkrečiai jums aktualius pasiūlymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *