Suspausto oro įranga namų reikmėms – ką rinktis?

Kompresorių centro paslaugosJei jums reikalinga suspausto oro įranga, rinktis tikrai turite iš ko. Svarbiausia – neskubėti priimant sprendimą. Nepamirškite, kad kompresoriai namams ir pramonei gali stipriai tarpusavyje skirtis, todėl būtinai apie tai pasikalbėkite su kompresorių pardavėjais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir rekomenduos konkrečiai jūsų poreikiams tinkančią įrangą.

Sraigtiniai ir stūmokliniai kompresoriai

Vienas dažniausių klausimų, kuriuos kelia kompresoriaus pirkėjas – kuo skiriasi sraigtiniai kompresoriai nuo stūmoklinių?

Sraigtiniai kompresoriai. Sraigtinė įranga paprastai rekomenduojama gamybinėms įmonėms, kai suspausto oro poreikis yra daugiau nei 1000 l/min. Ši technika gali dirbti nepertraukiamai visą parą, užtikrindama nuolatinį suspausto oro tiekimą – tai itin praktiška stambioms pramonės įmonėms. Itin svarbus sraigtinių kompresorių privalumas – tylus darbas ir mažesnis elektros energijos suvartojimas tam pačiam oro kiekiui suspausti. Tai ilgaamžė, kokybiška, profesionali įranga, atitinkanti aukštus kokybės reikalavimus.

Stūmokliniai kompresoriai. Namų veiklai ir mažesnėms įmonėms rekomenduojami stūmokliniai kompresoriai, kurie yra nepamainomas pasirinkimas, jei jums reikia mažesnio suspausto oro kiekio (t. y. mažiau nei 1000 l/min.). Svarbiausias šios įrangos privalumas – nedidelė kaina ir paprasta eksploatacija. Visi šiuolaikiniai stūmokliniai kompresoriai parduodami su pilnos komplektacijos įranga, turi stabdymo-paleidimo slėgio relę, pneumo reduktorių, apsauginį vožtuvą.

Kaip išsirinkti kokybišką ir ilgaamžį kompresorių?

Kad kompresorius atitiktų jūsų keliamus kokybės ir produktyvumo reikalavimus, bendraukite su profesionaliais technikos pardavėjais, kurie dirba su žinomų gamintojų įranga, gali suteikti garantijas ir atsakyti į techninius jūsų klausimus. „Kompresorių centras“ siūlo plačią įrangos pasiūlą, atitinkančią tiek namų ūkio, tiek verslo poreikius. Vis dėlto, siūlome neskubėti ir pasikalbėti su pardavėju, kuris paaiškins, kuo skiriasi vieno gamintojo technika nuo kito gamintojo, kuo vertingas vienas ar kitas sprendimas. Prieš perkant kompresorių, reikėtų kuo tiksliau žinoti, kokio suspausto oro kiekio jums reikės, kokiu tikslu ir kaip dažnai kompresorius bus naudojamas. Primename, kad kompresoriaus ilgaamžiškumą lemia keli esminiai aspektai: teisingas įrangos pasirinkimas ir tinkama kompresoriaus eksploatacija (prižiūrėkite tepalo lygį, keiskite įsiurbimo filtrus, išleiskite susikaupusį kondensatą iš resiverio ir pan.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *