Kaip pakuoti dovanas naudojant dovanų popierių?

Iš anksto pasirūpinus tinkamų priemonių iš www.paperseal.lt įsigijimu galima pamiršti apie netikėtus rūpesčius, kurie užklumpa mus, kai staiga reikia supakuoti dovaną. Deja, bet dažniausiai taip jau nutinka, kad namuose kaip tyčia nieko neturime. Iš anksto galima pasirūpinti, kad visuomet namuose būtų dovanu popierius, dėžutės, lipnios etiketes ir juostos. Tuomet būsime visuomet pasiruošę keliauti į svečius su gražiai supakuota dovana.

Raudonas dovanų popieriusLabai paprastas naudojime yra dovanoms pakuoti skirtas popierius. Ji yra skirtingų spalvų ir atvaizdų. Pasirinkti turite patys, priklausomai nuo progos arba pirkti universalų, kuris tiks daugeliui progų. Svarbu paminti, kad popierius yra skirtingų storių. Čia jau svarbu rinktis pagal norimą gauti galutinį vaizdą. Nerekomenduojama rinktis ploniausio popieriaus, nes dažniausiai naudojant tokį popierių nutinka netikėtumų, kai pakuojant dėžutę, plyšta pats popierius kampuose. Jūs sugaišite daug laiko, kol sugebėsite atsargiai supakuoti tokią dėžutę, nes nuo popieriaus storumo priklauso tai, kaip patvariai jis bus dėžutės kampuose. Pagalvosite, kad reikia rinktis storiausią popierių, tačiau jums taip pat teks nusivilti, nes per storas popierius labai negražiai atrodys kampuose. Jis nepriglus tinkamai, o bus dar blogiau – storas popierius kampuose tiesiog styros. To tikriausiai irgi nenorite? Tokiu atveju patariama rinktis vidutinio storumo dovanų popierių. Jis neplyš ir per standžiai nestovės kampuose per sulenkimus.

Kai jau turite popierių, reikės tinkamai jį iškirpti. Kaip kirpti priklauso nuo turimos dėžės dydžio. Patariama pasidėti popierių ir ant jo dėžutę. Prieš kerpant būtina įsitikinti, kad popieriaus tikrai užteks visoms dėžutės dalims uždengti. Kai jau įsitikinote, kad tikrai viskas bus gerai, galite kirpti. Svarbus patarimas – reikėtų kraštuose šiek tiek palikti vietos ir kirpti paliekant daugiau popieriaus. Taip būsite tikri, kad popieriaus palikote daugiau, nei reikia. Čia svarbu, kad nebūtų per mažai.

Kaip dovanu popierius vyniojamas ir padengiama dėžutė galite pamatyti internete. Jei nežinote ar pavyks iš pirmo karto viską atlikti tinkamai, tai galite pasipraktikuoti su paprastu popieriumi. Arba galite įsigyti pigiausio dovanų popieriaus ir lipnios etiketes. Tuomet galėsite mokytis kaip tinkamai pakuoti dovanas.

Kai jau paruošite tikrąją dovaną, gali pagalvoti apie dekoracijas. Pavyzdžiui, paprastas kaspinas gali dovaną padaryti išskirtinę. Taip pat galite pasitelkti fantaziją ir priklijuoti džiovintų gėlių ar atviruką. Galbūt turite kankoriežių ar smilgų? Jos taip pat puikiai tiks. Nebijokite eksperimentuoti ir jūsų dovanos pakuotė atrodys įspūdingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *