Kokį šaldytuvą rinktis?

ŠaldytuvaiTikriausiai nesuklysime pasakę, kad saldytuvai yra labiausiai reikalingi prietaisai virtuvėje. Be jo sunku įsivaizduoti kaip laikytume maisto produktus, todėl jo svarba yra garbingoje pirmoje vietoje kalbant apie reikalingiausių virtuvės buitinių prietaisų sąrašą. Šiuo metu šaldytuvų yra labai daug, todėl pirkėjams tenka sudėtinga užduotis – išsirinkti tinkamiausią šaldytuvą.

Rūpinantis pigu eksploatavimu dažnai skiriamas ypatingas dėmesys energetinei šaldytuvo klasei. Dabar daugelis renkasi A+ arba A++ šaldytuvus. Tai geriausias pasirinkimas norint mažesnių elektros sąnaudų. Žinoma, pirkėjai renkasi ir mažesnės energijos klasę. Galimos klasės nuo G iki A++. Galima tik pasakyti, kad žemesnės energetinės klasės šaldytuvas bus pigesnis, nei aukštesnės. Patarimas pirkėjui – jei perkate šaldytuvą, kurį naudosite ne nuolatos, pavyzdžiui, vasaros metu sodyboje, tai galite pataupyti ir įsigyti žemos energijos klasės šaldytuvą. Vis dėl to, jei perkamas šaldytuvas, kuris bus naudojamas nuolatos, tai verčiau rinktis aukščiausios klasės energetinio efektyvumo.

Pagalvokite, kokios talpos šaldytuvo norite. Tai dažniausiai priklauso nuo to kaip naudojamas šaldytuvas t.y., kiek ir kokio maisto jame nuolat bus bei, kiek žmonių šeimoje. Galima kaip pavyzdį pateikti keturių asmenų šeimą, kuriai tiks apie 210 l. talpos šaldytuvas. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad verta atsižvelgti ne tik į maisto laikymo įpročius ir žmonių skaičių, bet ir į virtuvės dydį. Pagalvokite, kiek vietos turite šaldytuvui ir pagal tai rinkitės tinkamą.

Kokį šaldytuvo tipą rinktis? Šiuo metu galima rasti nuo didžiausių dvidurių šaldytuvų iki pačių mažiausių. Pastarieji dažnai naudojami mažose patalpose, pavyzdžiui, mažuose sodo nameliuose ar bendrabučiuose. Taip pat taip vadinami mini šaldytuvai puikiai tinka vienišiems žmonėms, kurie nelaiko didelio kiekio maisto ir mažai gamina valgyti. Dviduriai saldytuvai tiks didelėms šeimoms. Tai labai patogu ne tik tuo, kad talpa didelė, bet ir tuo, kad yra galimybė maistą laikyti labai patogiai išdėstytą. Kitas pasirinkimas – laisvai pastatomi arba įmontuojami. Pastarieji turi didelį privalumą – atrodo gražiai, nes paslepiami ir suderinami su virtuvės baldais. Tiesa, jie turi mažesnę talpą. Taigi, jei jums reikalingas talpus paprastas šaldytuvas, tai rinkitės laisvai pastatomą. Tai paprastas sprendimas, kai neturima poreikio paslėpti šaldytuvą. Jums beliks tik išsirinkti labiausiai tinkamą prietaisą esamai virtuvės erdvei ir, kuris tenkins pagrindinius kriterijus, kurie jums svarbus. Taip pat nepamirškite rinktis kokybiško šaldytuvo, nes tai užtikrins ilgą naudojimą be nesklandumų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *