Kas yra Kėgelio pratimai ir kokia jų nauda moterims?

MerginaKėgelio pratimai – tai dubens dugno pratimai, skirti stiprinti raumenis, kurie palaiko šlapimo pūslę, gimdą ir žarnyną. Moterims Kėgelio pratimai padeda kontroliuoti šlapimo pūslę, mažinti dubens organų prolapsą ir net teikti seksualinį malonumą. Kėgelio pratimus lengva atlikti, juos galima atlikti bet kada ir bet kur. Jų metu sutraukiami ir atpalaiduojami dubens dugno raumenys, todėl jie dažnai vadinami dubens dugno raumenų "suspaudimu ir pakėlimu". Teisingai atliekami Kėgelio pratimai gali sustiprinti ir tonizuoti dubens dugno raumenis, o tai gali pagerinti šlapimo nelaikymą ir palengvinti orgazmą. Kėgelio pratimų nauda taip pat yra geresnė šlapimo pūslės kontrolė, geresnis seksas ir stipresni seksualiniai pojūčiai. Taigi, jei ieškote paprasto ir veiksmingo būdo pagerinti dubens dugno raumenų stiprumą ir bendrą sveikatą, Kėgelio pratimai gali būti puikus sprendimas! Kegelio pratimai ir specialisto patarimai.

Kaip atlikti Kėgelio pratimus?

Pradėkite nuo kelių lėtų, gilių įkvėpimų, kad atsipalaiduotumėte ir sutelktumėte dėmesį į dubens dugno raumenis. Sutelkę dėmesį į dubens dugno raumenis, prieš vėl atsipalaiduodami, 3 sekundes kuo stipriau juos suspauskite. Susipažinę su šiuo pojūčiu, pakartokite šį procesą 10 kartų iš eilės. Pradedantieji Kėgelio pratimus gali atlikti kasdien, tačiau, kai pratimai taps patogesni, jų skaičių galite padidinti iki 3 kartų per dieną.

Kėgelio pratimų nauda

– Kėgelio pratimai gali sustiprinti dubens dugno raumenis, kurie padeda sumažinti dubens organų iškritimo riziką. Taip atsitinka todėl, kad stipresni dubens dugno raumenys gali pakelti dubens organus atgal į vietą. – Moterys dažnai skundžiasi šlapimo nelaikymu, o Kėgelio pratimai, stiprindami dubens dugno raumenis, gali padėti sumažinti šią problemą. – Kėgelio pratimai taip pat gali padėti padidinti seksualinį malonumą ir orgazmo intensyvumą. Taip atsitinka todėl, kad dubens dugno raumenys dalyvauja seksualiniuose spazmuose.

Šlapimo pūslės kontrolės gerinimas

Jei norite pagerinti šlapimo pūslės kontrolę, svarbu suprasti, kad dubens dugno raumenys yra atsakingi už tai, kad šlapimo pūslė būtų uždaryta. Reguliariai atliekant Kėgelio pratimus, šie raumenys taps stipresni ir tonizuoti, o tai atitinkamai padės pagerinti šlapimo pūslės kontrolę.

Geresnis seksualinis malonumas

Jei norite patirti intensyvesnius orgazmus, Kėgelio pratimai yra veiksmingas būdas tai pasiekti. Reguliariai atliekant Kėgelio pratimus dubens dugno raumenys taps stipresni, todėl padidės seksualinis malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *