Krūtų didinimas: pasirinkime geriausią specialistą

Toli gražu ne visos moterys gali pasigirti nuostabiomis krūtimis. Šiais laikais, kai egzistuoja kūno kultas, vis daugiau moterų pagaliau išdrįsta pasidaryti krūtinės didinimo operacija. Juolab, vis dažniau netradicinės orientacijos vyrai keičia savo kūną. Puiku, kad krūtų didinimas tapo greita ir paprasta operacija, kuri prieinama visiems tiek dėl paprastumo, tiek dėl savo kainos.

Krūtų didinimas padės pamiršti diskomfortą ir pagaliau drąsiai žiūrėti į save veidrodyje.

KAINA. Kad ir kokių paslaugų reikia, tačiau dažniausiai kaina yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris nurodo, kurio profesionalo paslaugomis planuojate pasinaudoti. Lietuvoje krūtinės didinimas kainuoja daugiau mažiau 3 000 eurų. Papildomai galima mokėti už specialias liemenėles bei individualias palatas, tačiau kardinaliai kaina nekinta.

ATSILIEPIMAI. Žinoma, renkantis chirurgą turėtumėte susipažinti ir su kitų žmonių atsiliepimais apie tam tikros klinikos darbus. Kol vieni giria, kiti gali peikti. Aišku, ne visi tikimės tų pačių dalykų, tad paprasčiausiai gali būti, jog net ir kokybiškai suteiktos paslaugos kitam žmogui netiko. Visgi, tokie komentarai, kurie dažniausiai pateikiami internete forumuose, padeda susidaryti bent preliminarią nuomonę.

PAVYZDŽIAI. Daugelis chirurgų turi internetinius puslapius, kur galima ne tik rasti reikalingą info, tačiau tuo pačiu ir peržiūrėti atliktų darbų pavyzdžius. Kiekvienas chirurgas, kaip ir menininkai, turi savo stilių. Kol vieni stengiasi, kad krūtinė atrodytų kuo natūraliau, tuo tarpu kiti yra linkę ją didinti net kelis kartus. Ko tikitės Jūs?

POOPERACINIS LAIKOTARPIS. Daugelis klinikų stengiasi, kad po operacijos moteris jaustųsi kuo patogiau, tad siūlo individualias palatas. Už jas reikia papildomai mokėti. Susižinokite, kaip klinika yra pasiruošusi Jumis pasirūpinti po operacijos.

KONSULTACIJA IR GARANTIJA? Geras chirurgas net ir po operacijos domisi, kaip laikosi jos pacientė, juolab, ar krūtų didinimas buvo sėkmingas ir praėjus keleriems metams krūtinė vis dar atrodo puikiai. Naudinga sužinoti, ar chirurgas nemokamai konsultuoja, o kartais net ir koreguoja. Tai leidžia labiau pasitikėti profesionalu.

Leiskite sau atrodyti puikiai ir susikurkite tokią figūrą, kuri atitinka Jūsų poreikius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *