Naujienlaiškių siuntimas tai nebrangi komunikacija su klientais

Pandemijos metu verslai ieško galimybių kaip perkelti prekybą į internetą ir daugiau parduoti šioje erdvėje. Tai vienas iš būdų, leidžiančių verslininkams išgyventi šį sudėtingą laiką. Norint pradėti prekybą internete, pagrindiniai darbai yra šie:

1. Paskyrų socialiniuose tinkluose kūrimas.

2. Interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės sukūrimas.

3. Įvairūs būdai, padedantys pasiekti savo klientą – reklama, naujienlaiškių siuntimas, dalyvavimas forumuose ir kt.

Pirmieji du punktai yra lengvai įgyvendinami savaitės ar dviejų bėgyje, tačiau svarbiausias yra 3 punktas. Pasiekti klientą padeda ne tik „Google“ ar socialinių tinklų reklama, bet ir priimtinas auditorijai bendravimas, pastovi komunikacija, atsiliepimas į kliento poreikius.

Naujienlaiškių siuntimas aiškiai ir konkrečiai komunikacijai

Naujienlaiškių rinkodara nėra brangi, tačiau ji gali būti labai efektyvi, juk laiškais galima tiesiogiai bendrauti su potencialiais ir buvusiais klientais. Vis tik efektyvumo siekiančiai rinkodarai reikėtų ne tik sukaupti elektroninių laiškų duomenis, bet ir nuolat ieškoti efektyvių bendravimo būdų. Galima įsivaizduoti, kad sukaupta adresų bazė nėra vien duomenys, už kiekvienos pašto dėžutės slepiasi žmogus, kuris turi norų, poreikių, svajonių. Naujienlaiškių siuntimas tuo efektyvus, kad su tinkamų platformų pagalba įmanoma geriau pažinti el. laiško gavėją, jo įpročius, poreikius ir pasiūlyti jam tai ko trūksta ir tuo metu, kada jaučiamas trūkumas.

Siųskite laiškus su „VivaSend“ – analizuokite duomenis

„Vivasend“ tai viena iš geriausių platformų internete, skirta nebrangiai kurti naujienlaiškius, juos siųsti ir analizuoti duomenis. Šiuo metu siūloma išbandyti platformą ir išsiųsti 15 000 laiškų nemokamai.

Naujienlaiškių siuntimo rinkodaroje svarbu pažinti savo klientą ir jį sudominti. Specialistai sako, jog žmonės dažniau atverčia elektroninius laiškus, kuriuose randa įdomų turinį, gražias nuotraukas, naudingus patarimus. Tokius laiškus žmonės atverčia iš smalsumo, net ir žinodami, kad jie yra reklaminio pobūdžio. Su „Vivasend“ platforma lengva sukurti išskirtinį, patrauklų turinį, pasinaudojus lengvai valdomomis grafikos programomis. Taip pat paprasta perkelti nuotraukas iš savo svetainės internete, todėl laišką sukurti ilgai neužtruks.

Jeigu naujienlaiškių siuntimo rinkodara tik pradedama reikėtų paeksperimentuoti su turiniu ir laiško forma, dizainu bei stebėti, koks turinys, kokie pasiūlymai susilaukia daugiau dėmesio ir veda link pardavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *