Besiriebaluojantys plaukai: kaip susitvarkyti?

Daugelis nuolat kalba apie tai kaip svarbu drėkinti ir maitinti plaukus, jog jie būtų gražūs ir sveiki. Visgi kai kuriais atvejais drėkinimas gali būti ne toks ir puikus sprendimo būdas, jei didesnė problema įžvelgiame tame, jog plaukai labai greitai susiriebaluoja. Tokiais atvejais tenka juos itin dažnai plauti dėl ko ateityje susiduriama su dar daugiau įvairiausių nemalonumų. Kartais užtenka tiesiog pakeisti naudojamą šampūną į kokybiškesni – puikių priemonių papildyti yra Keune produkcija, todėl taip galima gana lengvai atsikratyti esančios problemos. Žinoma, tai pavyksta ne visuomet, ypač jei plaukų riebalavimosi priežastys yra kur kas gilesnės.

Riebaluotis plaukai itin greitai gali ir dėl vienos labai įprastos ir nepakeičiamos priežasties – galbūt, tiesiog turite riebią galvos ir veido odą. Kiekvieno žmogaus oda pasižymi kokiomis nors savybėmis ir tą sutvarkyti galima tik atsirinkus tokias priemones, kurios padeda valdyti odos riebalų išsiskyrimą. Be abejonės, verta suprasti, kad odos riebumas turi ir pliusų, nes tai maitina, drėkina tiek odą, tiek plaukus. Būtent todėl oda ne taip greitai sensta, o plaukai būna kur kas sveikesni nei sausesni. Visgi greitas plaukų sulipimas ir nuolatinis plovimas gali varginti, o to eigoje plaukų galiukai dažnai lieka sausi. Tokiais atvejais rekomenduojama bent kartą į savaitę naudoti valomąjį šampūną, o kas dienai skirtą šampūną rinktis kuo švelnesni. Nauji Keune produktai gali labai prisidėti prie galvos ir plaukų problemų šalinimo. Tinkamą priežiūrą greitai susiriebaluojantiems plaukams gali suteikti Keune CL Derma Regulate šampūnas.

Be abejones, kartais plaukų problemos būna susijusios su sveikatos sutrikimais, tuomet jokie produktai neišspręs išsisenėjusios problemos, jei nebus tinkamai pasirūpinta savo savijauta. Kai kuriais atvejais plaukų sausėjimą, riebalavimąsi ir daugelį kitų dalykų įtakoti gali mažakraujystė, vitaminų trūkumas, skydliaukės sutrikimai, stresas, prasta medžiagų apykaita ir panašiai. Be abejones su Keune galima džiaugtis tuo, kad produktuose gausu reikalingų vitaminų, tačiau kartais jų reikia ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus, jog būtų galima užtikrinti, kad visas kūnas yra pripildytas reikalingomis medžiagomis ir gali tinkamai atlikti savo funkcijas. Įtariant kitokias sveikatos problemas, labai rekomenduojama išsitirti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *