Besiriebaluojantys plaukai: kaip susitvarkyti?

Daugelis nuolat kalba apie tai kaip svarbu drėkinti ir maitinti plaukus, jog jie būtų gražūs ir sveiki. Visgi kai kuriais atvejais drėkinimas gali būti ne toks ir puikus sprendimo būdas, jei didesnė problema įžvelgiame tame, jog plaukai labai greitai susiriebaluoja. Tokiais atvejais tenka juos itin dažnai plauti dėl ko ateityje susiduriama su dar daugiau įvairiausių nemalonumų. Kartais užtenka tiesiog pakeisti naudojamą šampūną į kokybiškesni – puikių priemonių papildyti yra Keune produkcija, todėl taip galima gana lengvai atsikratyti esančios problemos. Žinoma, tai pavyksta ne visuomet, ypač jei plaukų riebalavimosi priežastys yra kur kas gilesnės.

Riebaluotis plaukai itin greitai gali ir dėl vienos labai įprastos ir nepakeičiamos priežasties – galbūt, tiesiog turite riebią galvos ir veido odą. Kiekvieno žmogaus oda pasižymi kokiomis nors savybėmis ir tą sutvarkyti galima tik atsirinkus tokias priemones, kurios padeda valdyti odos riebalų išsiskyrimą. Be abejonės, verta suprasti, kad odos riebumas turi ir pliusų, nes tai maitina, drėkina tiek odą, tiek plaukus. Būtent todėl oda ne taip greitai sensta, o plaukai būna kur kas sveikesni nei sausesni. Visgi greitas plaukų sulipimas ir nuolatinis plovimas gali varginti, o to eigoje plaukų galiukai dažnai lieka sausi. Tokiais atvejais rekomenduojama bent kartą į savaitę naudoti valomąjį šampūną, o kas dienai skirtą šampūną rinktis kuo švelnesni. Nauji Keune produktai gali labai prisidėti prie galvos ir plaukų problemų šalinimo. Tinkamą priežiūrą greitai susiriebaluojantiems plaukams gali suteikti Keune CL Derma Regulate šampūnas.

Skaityti toliau: Besiriebaluojantys plaukai: kaip susitvarkyti?

Kokie šampūnai turi būti pasirenkami norint sveikų plaukų?

Šampūnai yra viena pagrindinių plaukų ir galvos odos priežiūros priemonių. Kai kurie juos naudoja kasdien, kai kurie kas antrą ar kas trečią dieną, tačiau be šampūnų gyvenimas jau tikrai nėra įsivaizduojamas. Jis naudojamas nuo visą gyvenimą norint palaikyti plaukus švarius, sveikus ir neriebaluotus. Be šampūno greičiausiai visi vaikščiotų su itin blizgiais, sulipusiais plaukais, pilnais nešvarumų. Šiais laikais to patirti tikrai nereikia, nes parduotuvių lentynose yra gausu šampūnų, tačiau pagrindinė problema, kuri daugelį užklumpa yra tai, jog darosi tikrai labai sunku išsirinkti kokie šampūnai yra veiksmingi, padedantis tam tikro tipo plaukams.

šampūnaiŠiais laikais daugelis pasisako už sveikesnius šampūnus, kurių sudėtyje nėra tam tikrų, labai paplitusių ingredientų. Dažniausiai šampūnuose randami tokie nesaugūs dalykai kaip SLS, SLES. Jos yra labai prastos ir plonina plaukus, juos silpnina. Gali net sudirginti ir galvos odą, aršiai plauna plaukus ir pažeidžia natūralų jų apsauginį sluoksnį. Taip pat šampūnai, kurių sudėtyje yra druskų, sulfatų, silikonų ir parabenų, nėra itin geri sveikatai ar bent jau plaukams. Parabenai per tam tikrą laiką gali kenkti organizmui, patekdami per galvos odą. Silikonai kenkia plaukams, suteikdami jiems dailią išvaizda, tačiau iš vidaus jiems stinga maitinamųjų medžiagų ir jie pradeda lūžinėti, šakotis. Kitaip sakant, silikonai sudaro tam tikrą plėvelę, per kurią plauko naudingi ingredientai negali pasiekti.

Skaityti toliau: Kokie šampūnai turi būti pasirenkami norint sveikų plaukų?