Kokie šampūnai turi būti pasirenkami norint sveikų plaukų?

Šampūnai yra viena pagrindinių plaukų ir galvos odos priežiūros priemonių. Kai kurie juos naudoja kasdien, kai kurie kas antrą ar kas trečią dieną, tačiau be šampūnų gyvenimas jau tikrai nėra įsivaizduojamas. Jis naudojamas nuo visą gyvenimą norint palaikyti plaukus švarius, sveikus ir neriebaluotus. Be šampūno greičiausiai visi vaikščiotų su itin blizgiais, sulipusiais plaukais, pilnais nešvarumų. Šiais laikais to patirti tikrai nereikia, nes parduotuvių lentynose yra gausu šampūnų, tačiau pagrindinė problema, kuri daugelį užklumpa yra tai, jog darosi tikrai labai sunku išsirinkti kokie šampūnai yra veiksmingi, padedantis tam tikro tipo plaukams.

šampūnaiŠiais laikais daugelis pasisako už sveikesnius šampūnus, kurių sudėtyje nėra tam tikrų, labai paplitusių ingredientų. Dažniausiai šampūnuose randami tokie nesaugūs dalykai kaip SLS, SLES. Jos yra labai prastos ir plonina plaukus, juos silpnina. Gali net sudirginti ir galvos odą, aršiai plauna plaukus ir pažeidžia natūralų jų apsauginį sluoksnį. Taip pat šampūnai, kurių sudėtyje yra druskų, sulfatų, silikonų ir parabenų, nėra itin geri sveikatai ar bent jau plaukams. Parabenai per tam tikrą laiką gali kenkti organizmui, patekdami per galvos odą. Silikonai kenkia plaukams, suteikdami jiems dailią išvaizda, tačiau iš vidaus jiems stinga maitinamųjų medžiagų ir jie pradeda lūžinėti, šakotis. Kitaip sakant, silikonai sudaro tam tikrą plėvelę, per kurią plauko naudingi ingredientai negali pasiekti.

Sausi plaukai yra tikrai gana sunkiai suvaldomi, nes jie labai veliasi, galiukai trupa, tampa nebegyvybingi. Tokiais atvejais labiausiai tiks tie šampūnai, kurie turi daug maitinamųjų medžiagų, neturi alkoholio, daug kvepalų, kurie gali dar labiau sausinti. Verta plauti galvą kaip įmanoma rečiau, jog plaukai kaskart plaunant plaukus netaptų dar sausesni.

Riebūs plaukai dažniausiai labai erzina, nes per porą valandų galima pastebėti atsirandantį blizgesį, kuris jau praneša apie tai, jog laikas plauti galvą. Taigi, iš esmės riebūs plaukai reiškia, kad kasdien tenka šampūnų trinkti galvą. Daugelis pataria stengtis plaukų kasdien tokiu atveju neplauti, nes taip tik dar labiau suaktyvinamos riebalų liaukos. Derinant retesnį plaukų plovimą su riebiems plaukams skirtais šampūnais galima išgauti neblogų rezultatų, todėl atsirinkite specialiai tokiems plaukams skirtas priemones. Didelį jų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *