Prezervatyvų pasirinkimo ABC

Tinkamas prezervatyvų pasirinkimas yra kur kas rimtesnis darbas nei buvo galima pagalvoti. Ypač tokiu atveju, kai prezervatyvai yra perkami pirmą kartą. Tačiau skirti laiko bei dėmesio smulkmenoms, kurios vėliau leidžia džiaugtis norimu rezultatu – būtina. Juk jie – apsauga, kuri suteikia ramybę ir tuo pačiu įsigijus atitinkamus – malonumus.

Nurodysime Jums svarbiausias gaires, kurios leis jaustis ramiu, kad rasit prezervatyvai – geriausias pasirinkimas kiekvienam.

1. Pirmiausia reikia rinktis pagal dydį. Paieškos nebus sunkios, kadangi internete galima rasti visą svarbiausią info. Išmatuokite penį ir pagal tai įvertinkite – kokio dydžio prezervatyvai yra reikalingi. Įsigijus tiek per mažus, tiek per didelius rizikuojate, kad jie tinkamai neatliks paskirtos funkcijos.

Prezervatyvai2. Taip pat rinkoje galima rasti tokius sargius, kurie skirti ne tik apsaugai, tačiau ir didesniam merginos malonumai. Jie neturėtų būti naudojami pirmų kartų metu, tačiau vėliau – nėra blogas pasirinkimas.

3. Lygiai taip pat kitas pasirinkimo aspektas yra storis, kuriam reikia skirti daugiau dėmesio. Paprasčiausiai šiuo metu pasiūla plati kaip niekada, tad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam suteikia daugiausia saugumo.

4. Kai kurie nori, kad prezervatyvai būtų tam tikros spalvos arba tam tikro skonio. Vienu atveju tik dėl smagumo, kitu atveju – dėl oralinio malonumo. Tikrai šiuo metu pasiūla labai plati. Galima rasti net ir šviečiančius, tad galite juos išbandyti, kai trūksta daugiau emocijų.

5. Žinoma reikia daugiau dėmesio skirti ir gamintojams. Labai dažnai giriami Durex. Jie yra pristatomi kaip vienas patikimiausių pasirinkimų tiems, kurie ieško geros kokybės, tačiau tikisi, kad akina nebus labai didelė.

6. O kokia medžiaga naudojama jų gamyboje? Nors dažniausiai naudojamas lateksas, tačiau galima rasti ir kitokius, kurie dažniausiai tinka tiems, kurie turi jautrią odą.

Visada galima tartis su pardavėjais, kurie teikia nemokamas konsultacijas. Juk svarbu, kad rasta kokybė būtų gera, o funkcionalumas – išnaudotas. Kadangi šiuo metu daugelis perka internetu – lygiai taip pat ir pasitarti dėl smulkmenų galima naudojantis vizualias prekybos vietas. Tai – džiugina, kadangi dingsta bet kokia gėda ir tuo pačiu džiaugiamasi, kad rasta tai, ko reikia, kad seksas būtų saugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *