Nosies pertvaros operacija: bazinė informacija, kurią turite žinoti

Esate nepatenkintas savo nosimi? Nereikia pergyventi, kadangi šiuo metu pakoreguoti savo nosies išvaizdą yra paprasta kaip niekada. Nosies pertvaros operacija – greitas ir paprastas būdas tapti tokiu, kokiu norite. Labai dažnai reikalinga tik minimali nosies korekcija, kad būtų galima kardinaliai pakeisti visą veido išvaizdą.

Norėdami apsispręsti dėl operacijos, kadangi atrodo, jog jos norite, tačiau tiksliai nežinote, ar tai Jums tinkamas pasirinkimas – siūlome plačiau susipažinti su smulkmenomis, kurios dažniausiai apsprendžia pasirinkimus. Galiausiai, konsultacija su profesionalu yra geriausias ir paprasčiausias būdas įsitikinti, kad Jūsų pasirinktas kelias yra teisingas ir geras.

Dažniausiai koreguojama kremzlės padėtis, kuri yra paprasčiausiai išpjaunama. Pašalinus tą kremzlinę dalį, kuri yra nereikalinga, abiejų pusių kremzlės yra paprasčiausiai susiuvamos, tad galite būti ramus, kad po atliktos operacijos metų eigoje tikrai nekils jokių nesklandumų, kurie galėtų skatinti vėl naudotis chirurgo paslaugomis. Nosies pertvaros operacija – procedūra skirta visam gyvenimui.

Dažniausiai po operacijos paleidžiama jau kitą dieną, kadangi pati procedūra yra gana paprasta, tad neturėtų kilti jokių šaltinų poveikių. Tiesa, dažniausiai pirmomis savaitėmis iš nosies gali tekėti sekretas nuo kurio apsunksta kvėpavimas. Tačiau tai yra visiškai natūralu, tad tinkamai prižiūrint savo nosytę dažniausiai šis nemalonus pojūtis bus labai greitai pamirštamas. Nors dažnai kvėpavimas yra apsunkėjęs net iki mėnesio laiko, tačiau nosis savo natūralią išvaizdą įgauna kur kas greičiau.

Žinoma, kelias savaites po atliktos operacijos dažniausiai rekomenduojama vengti fizinio krūvio, taip pat nenešti labai didelių nešulių. Tai yra profilaktika. Jeigu leidžia galimybė – kelias dienas po atliktos operacijos neikite dirbti, paprasčiausiai būkite namuose ir ilsėkitės.

Dažniausiai po mėnesio dingta bet koks diskomfortas ir puikiai matosi, kaip atrodo nauja jūsų norisi. Šalutiniai poveikiai pasitaiko labai retai. Kartais žaizdos gijimas trunka ilgiau arba sekretas teka ilgiau, tačiau palyginus tai yra smulkmenos, kadangi bet kuriuo atveju galiausiai gijimas baigsis ir galėsite džiaugtis savo nuostabia išvaizda.

Nosies pertvaros operacija leidžia kiekvienam susikurti tokią išvaizdą apie kokią svajojo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *