Pirkti ar nuomotis lazerinį nivelyrą?

GPS įrangaŠiuo metu vis daugiau darbų galima atlikti daug greičiau ir tiksliau. Vienas iš tokių pagalbinių prietaisų – lazerinis nivelyras, kuris skirtas žymėti tam tikrus taškus plokštumose ir jų dėka galima atlikti tikslius matavimus ar pasiruošti tolimesniems darbams. Toks prietaisas dažniausiai naudojamas atliekant statybų darbus arba geodezinius darbus. Tie, kurie svarsto apie tokio prietaiso naudą, dažnai galvoja ar verta tokį prietaisą įsigyti.

Lazerinius nivelyrus dabar parduoda daugelis pardavėjų, nes gamintojai pagamina labai daug šių prietaisų. Dabar sparčiai plečiasi tam tikros sritys, kuriose praverčia nivelyrai, todėl ir gamintojai nesnaudžia. Tiesa, norint su nivelyru atlikti darbus, reikia žinoti, kad galimi du pasirinkimai. Galima tokį prietaisą nuomotis arba pirkti. Ką reikia apie tai žinoti?

Nivelyro nuoma yra siūloma daugelių darbo įrankių skyriuose arba tokiais prietaisais prekiaujančiose parduotuvėse. Jeigu svarstote nuomos variantą, tai reikia žinoti, kad tai tinkamas pasirinkimas tik vienu atveju. Jeigu nivelyru reikia pasinaudoti nedideliems darbams atlikti. Pavyzdžiui, savo namuose atliekate remontą ir norite tiksliai pasižymėti tam tikrus taškus. Kitais atvejais, kai darbai atliekami nuolat ir tai jūsų darbas, tai apie nuomą svarstyti tikrai neverta. Juk nivelyrai kainuoja pakankamai nedaug, o darbų atlikimas jų dėka tampa daug greitesnis ir tikslesnis.

Renkantis tinkamą nivelyrą randamas didelis pasirinkimas, todėl kiekvienam pirkėjui reikia žinoti, kaip rinktis tinkamą prietaisą. Pirmiausia ką reikia padaryti, tai apsispręsti ar pirksite, ar nuomositės. Kai tai žinote, turite surasti parduotuvę ar nuomotoją ir peržvelgti, kas siūloma. Jums reikia žinoti, kad nivelyrai skiriasi pagal darbo principą, todėl priklausomai nuo savo darbo t.y. darbo kuriam bus naudojamas nivelyras, reikia pasirinkti tinkamą, pavyzdžiui, lazerinį ar rotacinį ir pan. Reikia atkreipti dėmesį ir į gamintoją bei modelį, nes gali būti, kad vieno gamintojo gaminamas lazerinis nivelyras bus vienokių techninių savybių, o kito – kitokių. Viską reikia atidžiai perskaityti ir atsirinkti tokį, kuris tikrai tinkamiausias. Ne mažiau svarbi yra kaina. Žinoma, kad daugelis iš mūsų ieško paties pigiausio prietaiso, tačiau tai ne visuomet geras pasirinkimas. Reikia atsižvelgti į kokybę ir tai, kokius darbus atliksite. Kartais yra geriau mokėti brangiau už kokybišką ir greičiau bei tiksliau darbus atliekantį prietaisą, nei pirkti pigų, kuris bus nekokybiškas ar atliks darbus ne taip gerai. Viską gerai apgalvojus belieka priimti sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *