Svetainių kūrimas: samdyti profesionalą, ar studentą?

Visi verslininkai puikiai žino, kad šiais laikais be internetinės svetainės nepavyks pasiekti našių rezultatų ir tuo pačiu džiaugtis, kad pati internetinė svetainė jau bus reklama, kuri gerins Jūsų verslo reputaciją. Svetainių kūrimas, tiesa, sudėtingas darbas. Kiekvienas verslininkas be patirtis to tikrai negebės padaryti, tad reikia susirasti profesionalus, kurie viską gali padaryti už Jus..

Kūrimo paslaugas šiuo metu teikia ne vienas asmuo. Galima rasti profesionalus, kurių paslaugos brangesnės, tačiau jie gali suteikti garantijas, arba galima samdytis studentus, kurie kur kas pigiau suteiks svetainės kūrimo paslaugas,

Klausimas – kurie geriausi ir ar būtinai profesionalas padarys geriau?

Studentai nebūtinai yra blogesnis pasirinkimas, kadangi jie labai uoliai mokosi ir paprasčiausiai dar turi daug energijos, kurią gali skirti puslapio kūrimui. Tačiau studentas nebijo, kad nepasisekimo atveju jo reputacija nebus sugadinta, tad tuo pačiu gaunate ir kur kas mažiau garantijų, kurios užtikrina, kad suteikiamos pasaugos labiausiai tinka. O kiekviena atsakinga įmonė stengiasi ne tik suteikti kokybiškas paslaugas, tačiau ir jas pranokti.

Kalbant apie kainos aspektus, suprantama, kad studentas kur kas pigesnes paslaugas gali suteikti, tačiau jeigu norite jaustis ramus, kad paslaugos bus kokybiškos – kainai reikia skirti mažiau dėmesio. Svetainių kūrimas, juolab, kainos prasme labai varijuoja. Viena vertus labai paprastas puslapis gali kainuoti labai pigiai, kita vertus sudėtingo kaina gali nustebinti. Juolab, reikia nepamiršti, kad studentas labai dažnai paprasčiausiai neturės gebėjimų atlikti tam tikrų darbų. Tokiu atveju jau nieko nepavyks padaryti – teks mokėti tiek, kiek prašo specialistas. Žinoma, planuodami investicijas turite žiūrėti ne kiek jos jums kainuos, tačiau kokią grąžą suteiks ir kiek galėsite uždirbti turėdami kokybišką internetinį puslapį.

Akivaizdu, kad visi atvejais yra labai individualūs ir geriausia kiekvienai situacijai skirti daugiau detalių, kad pavyktų paprasčiau apsispręsti. Žinoma, studentas padarys pigiau, tačiau reikia žiūrėti ne tik finansinius niuansus, tačiau ką pavyks gauti ir kokią naudą tai Jums gali atnešti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *