Automobilio nuomos ilgai kelionei patarimai

Planuojate ilgą kelionė su išnuomotu automobiliu? Tokiose kompanijose kaip https://www.turbonuoma.lt galite pasirinkti norimą automobilį. Sakykime, tai jau padarėte, bet turbūt reikia žinoti dar kažką. Štai keletas patarimų, kurie padės tobulai pasiruošti kelionei su nuomotu automobiliu.

Rinkitės neribotą kilometražą

Automobiliai nuomaiJau renkantis automobilį pažymėkite, kad domina neribotas kilometražas. Kai kur automobilių nuoma pasirenkama iš anksto numačius maršrutą ir kilometražą. Taigi, jums reikia rinktis neribotą variantą. Tai bus svarbu keliaujant į ilgesnę kelionė, ypač jeigu ji yra pažintinė.

Nufotografuokite mašiną prieš pradėdami važiuoti

Imdami automobilį gerai apžiūrėkite, ar jis neturi kokių nors defektų, kad ir mažiausių. Gal kur nors koks nors įbrėžimas yra. Gal kažkas paliks dėmę salone ir pan. Praartu viską iš anksto nusifotografuoti ir vėliau tiesiog ramia širdimi turėti įrodymus, jog niekas jūsų negalįs apkaltinti tuo, ko nepadarėte.

Rinkitės svarbius priedus, GPS

Nors keliaudami nežinomu adresu mėgstame pasinaudoti telefone esančiais Google Maps, jums bus labai patogu, jeigu tiesiog telefonas ilgoje kelionėje liks kaip įprasta susisiekimo priemonė, o štai GPS bus atskiras ir nuolatos įjungtas. Tokią savo valią turite pareikšti jau tada kai nuomojatės automobilį, pageidaujant, kad jis turėtų GPS ar kitus jums svarbius priedus. Kas jums berūpėtų: ar vaizdo registratorius, ar dviračių kablys, ar daiktų dėtuvė ant stogo ir pan. Negalvokite, kad gera išeitis yra imti nuosavus priedus, kadangi jie gali tiesiog netikti pagal išnuomoto automobilio markę.

Būkite tikri dėl draudimo

Keliaudami įsitikinkite, kad turite ir KASKO, ir civilinį draudimą, ir jis tikrai atitinka jūsų vairuotojo kategoriją, stažą, amžių ir pan. Kad bėdos atveju nepaaiškėtų, kad turėsite atlyginti milžiniškus kažkam padarytus nuostolius. Neduokite vairuoti kitiems – nes tuomet negalios tas draudimas, kurį turėjote jūs ir vėlgi gali būti daug nuostolių. Tačiau tai apskritai yra situacija, kurią priklausomai nuo automobilių nuomos punkto taisyklių galima būtų vertinti net kaip nusikaltimą. Jeigu jūs sutartyje nuomos rašėte, kad neduosite niekam vairuoti, tuomet ir negalite to daryti.

Nerūkykite

Manote, kad tas variantas, kuomet rūkote 1 cigaretę pro atidarytą langą nesijaus? Patikėkite. Jausis dar 2 mėnesius, kad kažkas rūkė mašinoje. Ir už tai gali tekti papildomai susimokėti, o to jūs tikrai nenorėtumėte. Taigi, pamirškite tą rūkymo mašinoje džiaugsmą. Juk kažkur važiuojate. Išlipkite – pasigrožėkite vaizdais ir nerūkykite automobilyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *