Ką reikia žinoti apie spaudą ant marškinėlių?

Spaudos paslaugosJau seniai spauda ant marškinėlių nieko nestebina. Tai puikus būdas išreikšti savo jausmus, parodyti savo emocijas ar paskelbti tam tikrą informaciją. Be to, tai gali būti greičiausias būdas atkreipti į save dėmesį. Jei jums tai reikalinga, tai metas sužinoti apie tokios spaudos galimybes.

Šiuo metu yra įvairūs būdai, kai spauda uždedama ant marškinėlių. Tiesa, jeigu prieš dešimtmetį tokia spauda kainavo brangiai, tai dabar ji pigesnė. Taip yra dėl to, kad technologijos nesnaudžia ir nuolat sugalvojama būdų, kaip uždėti spaudą ant audinio atpiginant darbų savikainą. Jeigu galvojate, kad jums bus sudėtinga pasirinkti tinkamą spaudos uždėjimo būdą, tai klystate. Šiuo metu spaudos gamintojai pataria, kokį būdą pasirinkti konkrečiu atveju. Jums tereiks pradėti pildyti užsakymą, o nežinant ką rinktis greitai sužinosite iš specialistų.

Galima aptarti kelis populiarius metodus, kurių dėka galima uždėti spaudą ant jūsų marškinėlių. Pavyzdžiui, vienas iš pasirinkimų – tiesioginės spaudos naudojimas. Tokiu būdu galima uždėti spaudą ant vieno drabužio. Didžiulis privalumas susijęs su spalvų pasirinkimu. Šiuo atveju spalvingumas galimas pats įvairiausias. Tai būdas, kuris leidžia įgyvendinti net ir neįtikėtas idėjas.

Kitas būdas – termo technologijos naudojimas. Tai klasika tapęs būdas, kuris naudojamas jau daugelį metų. Galima netgi teigti, kad tai yra pats paprasčiausias būdas turėti spaudą ant marškinėlių. Patikimas būdas, kurį daugelis klientų itin vertina. Termo plėvelė uždedama ant marškinėlių ir tokia išlieka labai ilgą laiką. Kaina yra ganėtinai nedidelė, o rezultatas labai geras.

Sublimacijos spaudos būdas naudojamas rečiau. Jis labiausiai tinkamas šviesiems audiniams, kurie pagaminti iš sintetinio pluošto. Tokia spauda ant marškinėlių gali būti įvairių spalvų, o patys dažnai įsigeria į audinį. Toks metodas leidžia ilgam išlaikyti gražų spaudos vaizdą, nes dažai įsigeria į audinį ir išlieka jame.

Spaudos galimybės ant marškinėlių jau nebėra naujiena, todėl norint galima pasirinkti įvairias spaudos priemones. Kaip jau žinome, yra skirtingi būdai uždėti spaudą ant audinio, todėl renkantis reikia pasirinkti labiausiai tinkamą. Šiuo metu pasirinkimas yra didžiulis, todėl išsirinkti bus iš ko. Tereikia pagalvoti, kam bus skirti marškinėliai ir, ką norite ant jų matyti. Taip pat ne mažiau svarbus yra audinys ir jo spalva. Nežinant ką pasirinkti, galima kreiptis pas spaudos gamintojus, kurie patars ir visais kitais darbais pasirūpins patys. Jums beliks tik pasiimti marškinėlius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *